Електровелосипеди зелені

Електровелосипеди зеленого кольору дозволяють відчути єднання з природою та розвантажити нервову систему під час поїздки. Це забарвлення вибирають врівноважені та доброзичливі люди, які завжди готові прийти на допомогу своїм товаришам. Зелений може бути базовим кольором або використовуватися як колірний акцент на окремих частинах байка. Поєднання зелених тонів зі світлими і темними відтінками виглядають однаково гармонійно. Електробайк неонового салатового забарвлення найчастіше купують люди, які люблять бути в центрі уваги і хочуть ефектно виглядати на знімках під час подорожей.

7 товарів
Электровелосипед Bottecchia BE19 2...
Брала под заказ, ждала неделю, если учитывать также и срок доставки. В целом недолго. Некоторые магазины, даже при наличии на складе, могут неделю доставлять. А здесь относительно быстро вышло. Это мой первый велосипед с электромотором. Всё что пока могу по нему сказать, что регулятор мотора на руле быстро откликается. А одного заряда хватает на 96-98 км., если по ровной асфальтированной дороге ездить.
Электровелосипед Vega Joy Fat-2
Як невиличкий транспорт з'їздити по справам або в магазин - саме те що потрібно. На зимку складається і займає мало місця
Электровелосипед Bianchi T-Tronik ...
Вітаємо, все залежить від навколишніх умов, максимально 90-100 км
Электровелосипед Mando Footloose G...
Велик я себе купил, конечно, классный, во всех отношениях. Все лето, не знаю, как будет зимой, проездил на велосипеде Mando Footloose, отказавшись от машины, на которой постоянно торчал в пробках. Цена конечно не маленькая, но наличие электропривода, удобство пользования и его стильность вполне ее оправдывают.
Відібрано 7 товарів з 85
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт·г
Максимальна швидкість
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Тип заднього амортизатора
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Бренд
Колір
Зелений
💰 Товарів у розділі7
💲 Цінавід 43845 грн
🔥 Від брендівBayka, Vega, KTM та інше
✅ Тип двигунаЗаднє мотор-колесо, Каретковий
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00