Електровелосипеди з пробігом до 40 км на одному заряді

Електровелосипеди з пробігом до 40 км на одному заряді – стильні міські байки, які цілком підійдуть для поїздки на роботу, тривалих поїздок рівною дорогою. Більш легкі моделі електробайків споживають менше енергії для пересування. Також на тривалість пробігу впливає якість доріг, потужність двигуна, швидкість переміщення, тиск у покришках. Невеликий діаметр колеса забезпечить хорошу маневреність за умов міського трафіку. Широке сідло, зручне кермо забезпечать комфорт під час міської покатушки. Можна за допомогою фільтрів вибрати для жінки відповідну кількість швидкостей та гальма.

21 товар
Электровелосипед Crosser Е-XC-330...
Доброго дня, на двигуні до 40 км, все залежить від навантаження та зовнішніх умов: кількість підйомів, вітер, тип дорожнього покриття і таке інше
Электровелосипед Crosser Ultra Hyd...
Так, можна. Роз'єм живлення розташований на самому акумуляторі, тому, щоб зарядити велосипед, не обов'яково його нести до розетки, можна від'єднати батарею від велосипеда та заряджати де завгодно.
Электровелосипед Crosser Shadow 2x...
Так, авжеж, на цьому велосипеді стоїть редукторний двигун. Він не заважає їзді велосипеда, коли не працює. Тому, не використовуючи двигун, цей байк буде просто як важкий (21,3 кг) гірський велосипед)
Электровелосипед Vega Family 2
Электровелосипед Vega Family 2ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
На велокомпьютері можно вибрати режим помічника, которий допомогає коли крутяться педалі, або на кермі є кнопка яка дозволяє їхати без педалювання
Відібрано 21 товар з 98
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт/г
Максимальна швидкість
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Країна бренду
Бренд
Максимальний пробіг на одному заряді
до 40 км
💰 Товарів у розділі21
💲 Цінавід 19722 грн
💎 Знижкадо 18%
🔥 Від брендівCrosser, Maxxter, Bayka та інше
✅ Тип двигунаЗаднє мотор-колесо
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00