Електровелосипеди зі швидкістю до 25 км/год

Електровелосипеди до 25 км/год відрізняються середньою потужністю  батарей, що дозволяє розвивати швидкість не більше 25 км на годину. Дальність поїздок таких байків залежить не тільки від ємності батареї, але і від того, наскільки сильно ви використовуєте мотор і як ви крутите педалі. При активному педалюванні ви легко проїдете до 60 км. В Європі електровелосипеди, які не потребують реєстрації прав, мають обмеження по швидкості до 25 км/ч. Активний відпочинок, поєднаний з регулярною участю в крос-кантрі гонках, передбачає більш надійний і легкий велосипед.  Якщо душа у вас лежить до швидкісних спусків самим непролазними шляхами, тоді ваш вибір - двопідвіс.

54 товари
12
Электровелосипед Giant Roam E+ GTS
Электровелосипед Giant Roam E+ GTSВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Добрий день, так, максимальне навантаження 130 кг велосипед має
Электровелосипед Bottecchia E-Full...
Вел просто улетный, не жалею, что купил его. Кататься на таком одно удовольствие. Рама легкая, даже с учетом спрятанной батареи внутри. Конечно, про обвес можно долго говорить, но тут и так все понятно, ведь весь топ на нем установлен. Управляемость шикарная, амортизаторы RockShox регулируемые, и гасят все неровности на 6 по пятибалльной шкале :)
Электровелосипед Graziella Genio 2...
Чисто внешне мне вообще неважно было как будет выглядеть электровелосипед. Я выбирал его по объёму аккумулятора. Точнее по километражу за один заряд и по надёжности тормозов. Вторым фактором была уже цена. Но старался выбирать из более бюджетных. Ну что могу сказать. Велосипед мои требования оправдывает. Я на нём только на работу и с работы. Это 8 км. в день. Одного заряда хватает почти на неделю.
Электровелосипед Haibike SDURO Har...
Рекомендую этот велик всем любителям качественных байков. Два месяца на нем откатал, и даже поругать особо не могу. Вес, конечно, большой, но это понятно, так как дополнительную нагрузку батарея и мотор берет. В остальном к комплектующим нет вопросов, все надежно и качественно.
Электровелосипед Bottecchia BE 50 ...
Выбрал велосипед Bottecchia BE 50 E-BIKE 3 из за хорошего электромотора. В горы с ним еще не успел съездить, но по бездорожью. проехался и остался доволен. Советую модель.
Відібрано 54 товари з 98
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт/г
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Бренд
Максимальна швидкість
до 25 км/год
💰 Товарів у розділі54
💲 Цінавід 20444 грн
💎 Знижкадо 25%
🔥 Від брендівHaibike, Bayka, Graziella та інше
✅ Тип двигунаПереднє мотор-колесо, Каретковий, Заднє мотор-колесо
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00