Електровелосипеди з колесами 20 дюймів

Електровелосипеди з колесами 20 дюймів представлені міськими та складними великами, а також фетбайками. Якщо ви задумали використовувати велосипед як транспорт для поїздок на невеликі дистанції, але при цьому не хочете, щоб ваш байк вкрали, залишаючи його на вулиці, то складний велосипед буде найкращим рішенням. Легкі колеса, компактна конструкція рами роблять транспортний засіб більш мобільним. Колеса велосипеда 20-го діаметру традиційно мають подвійний алюмінієвий обід. У них невеликий накат, але велосипед швидше стартує і краще управляється, ніж будь-який інший тип дорослих велосипедів. 20’’ колеса – ідеальний варіант для неспішного пересування по місту.

16 товарів
Электровелосипед Graziella Genio 2...
Чисто внешне мне вообще неважно было как будет выглядеть электровелосипед. Я выбирал его по объёму аккумулятора. Точнее по километражу за один заряд и по надёжности тормозов. Вторым фактором была уже цена. Но старался выбирать из более бюджетных. Ну что могу сказать. Велосипед мои требования оправдывает. Я на нём только на работу и с работы. Это 8 км. в день. Одного заряда хватает почти на неделю.
Электровелосипед Mando Footloose G...
Велик я себе купил, конечно, классный, во всех отношениях. Все лето, не знаю, как будет зимой, проездил на велосипеде Mando Footloose, отказавшись от машины, на которой постоянно торчал в пробках. Цена конечно не маленькая, но наличие электропривода, удобство пользования и его стильность вполне ее оправдывают.
Відібрано 16 товарів з 149
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт·г
Максимальна швидкість
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Для кого
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Кількість швидкостей
Максимальне навантаження
Рік
Країна бренду
Бренд
Діаметр колеса
20"
💰 Товарів у розділі16
💲 Цінавід 21953 грн
🔥 Від брендівVega, Bayka, Kugoo та інше
✅ Тип двигунаПереднє мотор-колесо, Каретковий, Заднє мотор-колесо
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00