Електровелосипеди з дисковими механічними гальмами

Електровелосипеди з дисковими механічними гальмами дуже зручні в практичному використанні, так як такий тип гальм ефективно працює в будь-які погодні умови і механічні гальма можна відремонтувати самостійно або в будь-якій веломайстерні просто і недорого. Моделі відрізняються зовнішнім дизайном, розташуванням електродвигуна. Швидкість різних варіантів від 20 км/год до 45 км/год за максимального пробігу до 130 кілометрів. При виборі обов'язково підбирайте правильне зростання рами для комфортного катання. Вивчивши опис кожної моделі, Ви обов'язково зробите свій вибір.

30 товарів
Электровелосипед Bottecchia BE 50 ...
Выбрал велосипед Bottecchia BE 50 E-BIKE 3 из за хорошего электромотора. В горы с ним еще не успел съездить, но по бездорожью. проехался и остался доволен. Советую модель.
Электровелосипед Vega Joy Fat-2
Як невиличкий транспорт з'їздити по справам або в магазин - саме те що потрібно. На зимку складається і займає мало місця
Электровелосипед Azimut Е-Gemini ...
Велосипед в целом не плохой, начального уровня, в моём случае езда по городу на небольшие дистанции, меня устраивает. 22кг. Тяжеловат если тащить выше второго этажа по ступенькам, это надо учесть. Заказывал наложенным платежом, пришел в коробке частично разобран, собрать не сложно, лучше это сделать на почте чтоб выявить дефекты, я этого не сделал и уже потом заметил дефект с передним тормозом, он немного гнет тормозной диск. Позже исправлю сам. На электротяге едет неплохо, но на крутом подъёме не вытягивает. Заряд держит нормально, меня устраивает. Каких то больших недостатков пока не заметил, если аккуратно пользоваться то думаю прослужит долго.
Электровелосипед Kelbike 500W 24/2...
Гарантия 14 дней и 3 месяца красноречиво говорит о качестве велосипеда !!!
Электровелосипед Azimut E-Nevada 5...
Нажаль досиупна тілки така сборка як в характеристиках
Відібрано 30 товарів з 85
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт·г
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Країна бренду
Бренд
💰 Товарів у розділі30
💲 Цінавід 21449 грн
💎 Знижкадо 5%
🔥 Від брендівKelbBike, Azimut, Alvas та інше
✅ Тип двигунаПереднє мотор-колесо, Каретковий, Заднє мотор-колесо
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00