Електровелосипеди (хардтейли)

Електровелосипеди Хардтейли - це класичний вибір велосипедиста в наш час. Дані моделі мають жорстку раму та надійне кріплення заднього колеса. Попереду встановлюється амортизаційна вилка різних систем. Така конструкція оптимальна практично для всіх потреб сучасного велосипедиста. Ви можете як з упевненістю лавірувати в міському потоці, так і йти у відрив, катаючи в екстремальних гірських умовах. Амортизаційна вилка дозволяє передньому колесу м'яко огинати нерівності дороги, колесо не відривається від землі і велосипедист отримує максимальний контроль над керуванням велосипеда. В даному розділі каталогу є моделі з дозволеною вагою до 130 кг та максимальним пробігом на одному заряді акумулятора до 180 км.

59 товарів
12
Электровелосипед Giant Roam E+ GTS
Электровелосипед Giant Roam E+ GTSВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Добрий день, так, максимальне навантаження 130 кг велосипед має
Электровелосипед Bottecchia BE19 2...
Брала под заказ, ждала неделю, если учитывать также и срок доставки. В целом недолго. Некоторые магазины, даже при наличии на складе, могут неделю доставлять. А здесь относительно быстро вышло. Это мой первый велосипед с электромотором. Всё что пока могу по нему сказать, что регулятор мотора на руле быстро откликается. А одного заряда хватает на 96-98 км., если по ровной асфальтированной дороге ездить.
Электровелосипед Haibike SDURO Har...
Рекомендую этот велик всем любителям качественных байков. Два месяца на нем откатал, и даже поругать особо не могу. Вес, конечно, большой, но это понятно, так как дополнительную нагрузку батарея и мотор берет. В остальном к комплектующим нет вопросов, все надежно и качественно.
Электровелосипед Bottecchia BE 50 ...
Выбрал велосипед Bottecchia BE 50 E-BIKE 3 из за хорошего электромотора. В горы с ним еще не успел съездить, но по бездорожью. проехался и остался доволен. Советую модель.
Электровелосипед Giant Talon E+ 3 ...
Пробіг до 150 км, але це в ідеальних умовах, реально на 80 - 100 км вистачає в середньому
Відібрано 59 товарів з 98
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт/г
Максимальна швидкість
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Бренд
Тип амортизації
Хардтейл
💰 Товарів у розділі59
💲 Цінавід 17765 грн
💎 Знижкадо 20%
🔥 Від брендівLeon, BerGaMont, Vega та інше
✅ Тип двигунаПереднє мотор-колесо, Заднє мотор-колесо, Каретковий
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00