Електровелосипеди з дисковими гідравлічними гальмами

Електровелосипеди з дисковими гідравлічними гальмами – це правильний вибір для велосипедиста, який підбирає собі велосипед для екстремальних дисциплін велотуризму та велоспорту та планує отримати від роботи гальмівної системи максимальний ефект. Також це оптимальний вибір велосипедиста із вагою понад 90 кг. При натисканні гальмівної ручки зусилля передається не тросом, як у механічних гальмах, а гальмівною рідиною, гальмівний диск затискається з обох боків. У такому разі при мінімальному та керованому гальмівному зусиллі отримуємо максимально малий гальмівний шлях, високу надійність. Гальмівний диск розташований на осі колеса, на нього не потрапляє бруд і волога (на відміну від системи гальм). У нашому каталозі Ви можете підібрати велосипед на будь-який зріст та для будь-яких дорожніх умов.

51 товар
12
Электровелосипед KTM Macina Kapoho...
Вітаємо. обмеження швидкості встановлено виробником щоб відповідати законадавству більшості європейських країн. Більше 25 км/год можна розганятись, але двигун вже не буде допомогати
Электровелосипед Haibike SDURO Har...
Рекомендую этот велик всем любителям качественных байков. Два месяца на нем откатал, и даже поругать особо не могу. Вес, конечно, большой, но это понятно, так как дополнительную нагрузку батарея и мотор берет. В остальном к комплектующим нет вопросов, все надежно и качественно.
Электровелосипед Giant Talon E+ 3 ...
Пробіг до 150 км, але це в ідеальних умовах, реально на 80 - 100 км вистачає в середньому
Электровелосипед Liv Rove E+
Электровелосипед Liv Rove E+ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Максимальний пробіг на одному заряді до 150 км
Электровелосипед Crosser Shadow 3x...
Доброго дня, це означає, що Ви можете рухатись викорстовуючі тільки тягу двигуна (Throttle - це ручка газу), або обертаєте педалі, а двигун Вам допомогає (PAS - це помічник обертання педалей)
Відібрано 51 товар з 136
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт·г
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Тип заднього амортизатора
Діаметр колеса
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Бренд
Тип гальм
Дискові гідравлічні
💰 Товарів у розділі51
💲 Цінавід 27306 грн
💎 Знижкадо 30%
🔥 Від брендівKTM, Crosser, Eleek та інше
✅ Тип двигунаЗаднє мотор-колесо, Каретковий
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00