Електровелосипеди із заднім мотор-колесом

Електровелосипед з заннім мотор-колесом  відрізняється надійним кріпленням мотора без зовнішніх фіксаторів. При воборі варіанту приводу потрібно враховувати особливості самого велосипеда. Оскільки мотор знаходиться ззаду, він менше схильний до впливу забруднення та вологи.  Такий байк подарує високу прохідність по снігу, а також пухкому грунту, відмінну динаміку розгону і комфортне пересування по горбистій місцевості. Найсучасніші моделі електробайків оснащені батареями, які здатні витримати не менше 200 км. Вони досить легкі і при повній розрядці батареї дозволяють їхати як на звичайному велосипеді. 

52 товари
12
Электровелосипед Graziella Genio 2...
Чисто внешне мне вообще неважно было как будет выглядеть электровелосипед. Я выбирал его по объёму аккумулятора. Точнее по километражу за один заряд и по надёжности тормозов. Вторым фактором была уже цена. Но старался выбирать из более бюджетных. Ну что могу сказать. Велосипед мои требования оправдывает. Я на нём только на работу и с работы. Это 8 км. в день. Одного заряда хватает почти на неделю.
Электровелосипед Crosser Ultra Hyd...
Так, можна. Роз'єм живлення розташований на самому акумуляторі, тому, щоб зарядити велосипед, не обов'яково його нести до розетки, можна від'єднати батарею від велосипеда та заряджати де завгодно.
Электровелосипед Maxxter City
Электровелосипед Maxxter CityВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Електровелосипед Maxxter City використовує літій-іонну батарею.
Электровелосипед Crosser Е-XC-330...
Доброго дня, на двигуні до 40 км, все залежить від навантаження та зовнішніх умов: кількість підйомів, вітер, тип дорожнього покриття і таке інше
Электровелосипед Bianchi E-Spillo ...
Доброго дня. цей велосипед не має ручки газу, двигун тут працює як асистент. Так звана Система допомоги педалюванню (PAS) Вона працює до 25 км/год після чого автоматично вимикається та можна їхати швидше за допомогою власних сил
Відібрано 52 товари з 98
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт/г
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Тип заднього амортизатора
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Бренд
Тип двигуна
Заднє мотор-колесо
💰 Товарів у розділі52
💲 Цінавід 19722 грн
💎 Знижкадо 25%
🔥 Від брендівDevron, Eleek, Maxxter та інше
✅ Тип двигунаЗаднє мотор-колесо
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00