Гірські електровелосипеди

Гірські електровелосипеди   -  це самий універсальний і практичний варіант е-байка.   Вони мають ті ж характеристики, що і звичайні гірські велосипеди, але при цьому мають ще і вбудований електродвигун. Не секрет, що на гірських велосипедах зазвичай долають досить складні технічні ділянки по бездоріжжю з великою кількістю підйомів і перешкод, що вимагає значних зусиль і тренувань. І не кожен навіть підготовлений райдер легко справляється з такими навантаженнями.  Завдяки вбудованому механізму і звичній надійній конструкції Ви можете насолоджуватися поїздкою і самостійно контролювати ступінь навантаження, переключившись на електротягу на підйомі чи будь-якій складній ділянці.

43 товари
12
Электровелосипед Bottecchia E-Full...
Вел просто улетный, не жалею, что купил его. Кататься на таком одно удовольствие. Рама легкая, даже с учетом спрятанной батареи внутри. Конечно, про обвес можно долго говорить, но тут и так все понятно, ведь весь топ на нем установлен. Управляемость шикарная, амортизаторы RockShox регулируемые, и гасят все неровности на 6 по пятибалльной шкале :)
Электровелосипед Haibike SDURO Har...
Рекомендую этот велик всем любителям качественных байков. Два месяца на нем откатал, и даже поругать особо не могу. Вес, конечно, большой, но это понятно, так как дополнительную нагрузку батарея и мотор берет. В остальном к комплектующим нет вопросов, все надежно и качественно.
Электровелосипед Giant Talon E+ 3 ...
Пробіг до 150 км, але це в ідеальних умовах, реально на 80 - 100 км вистачає в середньому
Электровелосипед Crosser Ultra Hyd...
Так, можна. Роз'єм живлення розташований на самому акумуляторі, тому, щоб зарядити велосипед, не обов'яково його нести до розетки, можна від'єднати батарею від велосипеда та заряджати де завгодно.
Электровелосипед KTM Macina Kapoho...
Вітаємо. обмеження швидкості встановлено виробником щоб відповідати законадавству більшості європейських країн. Більше 25 км/год можна розганятись, але двигун вже не буде допомогати
Відібрано 43 товари з 98
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт/г
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Тип заднього амортизатора
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Бренд
Тип велосипеда
гірські
💰 Товарів у розділі43
💲 Цінавід 17765 грн
💎 Знижкадо 20%
🔥 Від брендівKTM, Leon, Bayka та інше
✅ Тип двигунаПереднє мотор-колесо, Заднє мотор-колесо, Каретковий
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00