Електровелосипеди з напругою роботи двигуна 48 В

Електровелосипеди з напругою роботи двигуна 48 мають різну конструкцію і призначення. Керуючий мотором контролер отримує від АКБ постійну однофазну напругу, яка перетворюється на трифазне «обертове» і подає його на мотор-колесо. За бажання можна використовувати електробайки з мотор-колесом на 48 В у поєднанні з контролером та батареєю на 36 В, але тоді максимальна швидкість обертання становитиме 0,75 від номінальної. Можна вибрати міські або гірські велосипеди з двигуном від різних виробників. Варто звернути увагу також на потужність двигуна, максимальну швидкість та пробіг на одному заряді.

26 товарів
Электровелосипед Crosser Ultra Hyd...
Так, можна. Роз'єм живлення розташований на самому акумуляторі, тому, щоб зарядити велосипед, не обов'яково його нести до розетки, можна від'єднати батарею від велосипеда та заряджати де завгодно.
Электровелосипед Crosser Е-XC-330...
Доброго дня, на двигуні до 40 км, все залежить від навантаження та зовнішніх умов: кількість підйомів, вітер, тип дорожнього покриття і таке інше
Электровелосипед Crosser Shadow 2x...
Так, авжеж, на цьому велосипеді стоїть редукторний двигун. Він не заважає їзді велосипеда, коли не працює. Тому, не використовуючи двигун, цей байк буде просто як важкий (21,3 кг) гірський велосипед)
Відібрано 26 товарів з 98
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт/г
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Країна бренду
Бренд
Вольтаж двигуна
48 В
💰 Товарів у розділі26
💲 Цінавід 25802 грн
💎 Знижкадо 9%
🔥 Від брендівKelbBike, Leon, Vega та інше
✅ Тип двигунаПереднє мотор-колесо, Каретковий, Заднє мотор-колесо
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00