Складні електровелосипеди

Складні електровелосипеди - це, мабуть, кращий винахід для мобільного і комфортного пересування в місті. По-перше, такий «e-bike» дуже компактний, має мініатюрні колеса і при необхідності легко складається.

По-друге, електровел оснащений спеціальним програмним забезпеченням, яке дозволить керувати і регулювати безліч функцій, включаючи самодіагностику, позбавляючи від цих турбот свого господаря.

Ще один плюс - це вбудований акумулятор з функцією генерації енергії. Самостійно покрутивши педалі ви зможете істотно зарядити акумулятор і збільшити тривалість поїздки.

28 товарів
Электровелосипед Graziella Genio 2...
Чисто внешне мне вообще неважно было как будет выглядеть электровелосипед. Я выбирал его по объёму аккумулятора. Точнее по километражу за один заряд и по надёжности тормозов. Вторым фактором была уже цена. Но старался выбирать из более бюджетных. Ну что могу сказать. Велосипед мои требования оправдывает. Я на нём только на работу и с работы. Это 8 км. в день. Одного заряда хватает почти на неделю.
Электровелосипед Vega Joy Fat-2
Як невиличкий транспорт з'їздити по справам або в магазин - саме те що потрібно. На зимку складається і займає мало місця
Электровелосипед Mando Footloose G...
Велик я себе купил, конечно, классный, во всех отношениях. Все лето, не знаю, как будет зимой, проездил на велосипеде Mando Footloose, отказавшись от машины, на которой постоянно торчал в пробках. Цена конечно не маленькая, но наличие электропривода, удобство пользования и его стильность вполне ее оправдывают.
Відібрано 28 товарів з 149
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт·г
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Для кого
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Країна бренду
Бренд
Тип велосипеда
складні
💰 Товарів у розділі28
💲 Цінавід 23051 грн
🔥 Від брендівKugoo, Engwe, Samebike та інше
✅ Тип двигунаКаретковий, Заднє мотор-колесо
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00