Електровелосипеди з колесами 29 дюймів

Електровелосипеди з колесами 29 дюймів – стильні найнери з відмінним накатом. Колеса більшого діаметру краще зберігають швидкість, долають накатом більш великі перешкоди і мають краще зчеплення. 29 дюймові колеса все більше набирають популярність в спуско-орієнтованих дисциплінах. Побудовані вони на втулках з закритими підшипниками з останнім стандартом осей, завдяки якому посадка спиць ширше. За рахунок цього, колесо стає жорсткішим і міцнішим. Використання 29-дюймових коліс на якісних втулках, з покришками напівсліками підвищує ходові якості велосипеда і дозволяє підтримувати високу швидкість без великих зусиль. 

30 товарів
Электровелосипед Giant Talon E+ 3 ...
Пробіг до 150 км, але це в ідеальних умовах, реально на 80 - 100 км вистачає в середньому
Электровелосипед Crosser Ultra Hyd...
Так, можна. Роз'єм живлення розташований на самому акумуляторі, тому, щоб зарядити велосипед, не обов'яково його нести до розетки, можна від'єднати батарею від велосипеда та заряджати де завгодно.
Электровелосипед KTM Macina Kapoho...
Вітаємо. обмеження швидкості встановлено виробником щоб відповідати законадавству більшості європейських країн. Більше 25 км/год можна розганятись, але двигун вже не буде допомогати
Электровелосипед Bianchi E-Omnia T...
Доброго дня, якщо Ви маєте на увазі двигун, то максимальну потужність він має 600 Ват. До того ж максимальний крутний момент тут становить 85 Ньютон-метрів, що дозоляє легко подолати майже будь=-який складний під'йом
Электровелосипед Crosser Shadow 2x...
Так, авжеж, на цьому велосипеді стоїть редукторний двигун. Він не заважає їзді велосипеда, коли не працює. Тому, не використовуючи двигун, цей байк буде просто як важкий (21,3 кг) гірський велосипед)
Відібрано 30 товарів з 98
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт/г
Максимальна швидкість
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Бренд
Діаметр колеса
29"
💰 Товарів у розділі30
💲 Цінавід 17765 грн
💎 Знижкадо 20%
🔥 Від брендівLeon, Crosser, Bianchi та інше
✅ Тип двигунаЗаднє мотор-колесо, Переднє мотор-колесо, Каретковий
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00