Двопідвіси електровелосипеди

Двопідвіси електровелосипеди це вдалий вибір для цінителів сучасних технологій та інноваційних систем. А ще це комфорт, неймовірна зручність і надійність завдяки вбудованій системі електро асистування. Двопідвіс з електродвигуном перетворить будь-який екстремальний спуск на справжнє задоволення. А підйом з електроприводом тепер стане легким і зовсім неутомливим. Така модель «e-bike» стала вибором багатьох професійних гонщиків, завдяки можливості правильно розподіляти навантаження і проявляти збережену енергію в необхідний момент.

10 товарів
Электровелосипед Bottecchia E-Full...
Вел просто улетный, не жалею, что купил его. Кататься на таком одно удовольствие. Рама легкая, даже с учетом спрятанной батареи внутри. Конечно, про обвес можно долго говорить, но тут и так все понятно, ведь весь топ на нем установлен. Управляемость шикарная, амортизаторы RockShox регулируемые, и гасят все неровности на 6 по пятибалльной шкале :)
Электровелосипед KTM Macina Kapoho...
Вітаємо. обмеження швидкості встановлено виробником щоб відповідати законадавству більшості європейських країн. Більше 25 км/год можна розганятись, але двигун вже не буде допомогати
Відібрано 10 товарів з 98
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт/г
Максимальна швидкість
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип вилки
Тип заднього амортизатора
Діаметр колеса
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Країна бренду
Бренд
Тип велосипеда
двопідвіси
💰 Товарів у розділі10
💲 Цінавід 140600 грн
💎 Знижкадо 10%
🔥 Від брендівElectric Horse, Orbea, KTM та інше
✅ Тип двигунаКаретковий
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00