Двопідвіси електровелосипеди

Двопідвіси електровелосипеди це вдалий вибір для цінителів сучасних технологій та інноваційних систем. А ще це комфорт, неймовірна зручність і надійність завдяки вбудованій системі електро асистування. Двопідвіс з електродвигуном перетворить будь-який екстремальний спуск на справжнє задоволення. А підйом з електроприводом тепер стане легким і зовсім неутомливим. Така модель «e-bike» стала вибором багатьох професійних гонщиків, завдяки можливості правильно розподіляти навантаження і проявляти збережену енергію в необхідний момент.

18 товарів
Электровелосипед KTM Macina Kapoho...
Вітаємо. обмеження швидкості встановлено виробником щоб відповідати законадавству більшості європейських країн. Більше 25 км/год можна розганятись, але двигун вже не буде допомогати
Электровелосипед Bottecchia E-Full...
Вел просто улетный, не жалею, что купил его. Кататься на таком одно удовольствие. Рама легкая, даже с учетом спрятанной батареи внутри. Конечно, про обвес можно долго говорить, но тут и так все понятно, ведь весь топ на нем установлен. Управляемость шикарная, амортизаторы RockShox регулируемые, и гасят все неровности на 6 по пятибалльной шкале :)
Відібрано 18 товарів з 151
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт·г
Максимальна швидкість
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип вилки
Тип заднього амортизатора
Діаметр колеса
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Країна бренду
Бренд
Тип велосипеда
двопідвіси
💰 Товарів у розділі18
💲 Цінавід 159600 грн
🔥 Від брендівKTM, Mondraker, Scott та інше
✅ Тип двигунаКаретковий
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00