Міські електровелосипеди

Міські електровелосипеди - це ідеальний варіант для тих, хто насамперед цінує комфорт і надійність. На такому е-байку можна не тільки їздити на роботу і ділові зустрічі, але й влаштовувати променади по алеях і парках міста. А встановивши спеціальну корзину можна перетворити поїздку за покупками в справжнє задоволення. 

Також, в цьому сегменті представлений широкий вибір по стилю і смакам райдера від класичної конструкції до заниженої ретро, і футуристичної складної рами. Функціональний бонус міського байка - це можливість завжди і легко зарядити батарею в зручному місці від простої розетки і далі спокійно продовжувати свою прогулянку.

59 товарів
12
Электровелосипед Graziella Genio 2...
Чисто внешне мне вообще неважно было как будет выглядеть электровелосипед. Я выбирал его по объёму аккумулятора. Точнее по километражу за один заряд и по надёжности тормозов. Вторым фактором была уже цена. Но старался выбирать из более бюджетных. Ну что могу сказать. Велосипед мои требования оправдывает. Я на нём только на работу и с работы. Это 8 км. в день. Одного заряда хватает почти на неделю.
Электровелосипед Momentum Transend...
Добрий вечір. Виобник позиціоную дану модель як жіночу, але їздити може хто завгодно комфортно: і чолвіки і жінки
Электровелосипед Mando Footloose G...
Велик я себе купил, конечно, классный, во всех отношениях. Все лето, не знаю, как будет зимой, проездил на велосипеде Mando Footloose, отказавшись от машины, на которой постоянно торчал в пробках. Цена конечно не маленькая, но наличие электропривода, удобство пользования и его стильность вполне ее оправдывают.
Відібрано 59 товарів з 149
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт·г
Максимальна швидкість
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Максимальне навантаження
Рік
Тип велосипеда
міські
💰 Товарів у розділі59
💲 Цінавід 21953 грн
🔥 Від брендівDYU, Myatu, KelbBike та інше
✅ Тип двигунаПереднє мотор-колесо, Каретковий, Заднє мотор-колесо
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00