Електровелосипеди з колесами 27,5 дюймів

Електровелосипеди з колесами 27,5 призначені для тих, кому потрібні швидкість, маневреність і контроль над рухом. Коли справа стосується ваги, колеса 27,5 ведуть себе як 26, вони також легкі і моторні, а в ефективності та контролі вони перевершують 29 колеса. Для гірських велосипедів – це улюблений стандарт коліс, який володіє хорошим зчепленням з поверхнею і підійде для бездоріжжя, лісової дороги, грунтівки, заміської місцевості. Завдяки електромотору швидкість буде завжди на високому рівні. Виробники пропонують багатий вибір моделей в різної цінової категорії під улюблений стиль катання.

12 товарів
Электровелосипед Bottecchia E-Full...
Вел просто улетный, не жалею, что купил его. Кататься на таком одно удовольствие. Рама легкая, даже с учетом спрятанной батареи внутри. Конечно, про обвес можно долго говорить, но тут и так все понятно, ведь весь топ на нем установлен. Управляемость шикарная, амортизаторы RockShox регулируемые, и гасят все неровности на 6 по пятибалльной шкале :)
Электровелосипед Haibike SDURO Har...
Рекомендую этот велик всем любителям качественных байков. Два месяца на нем откатал, и даже поругать особо не могу. Вес, конечно, большой, но это понятно, так как дополнительную нагрузку батарея и мотор берет. В остальном к комплектующим нет вопросов, все надежно и качественно.
Электровелосипед Bottecchia BE 50 ...
Выбрал велосипед Bottecchia BE 50 E-BIKE 3 из за хорошего электромотора. В горы с ним еще не успел съездить, но по бездорожью. проехался и остался доволен. Советую модель.
Электровелосипед Momentum Transend...
Добрий вечір. Виобник позиціоную дану модель як жіночу, але їздити може хто завгодно комфортно: і чолвіки і жінки
Электровелосипед KTM Macina Kapoho...
Вітаємо. обмеження швидкості встановлено виробником щоб відповідати законадавству більшості європейських країн. Більше 25 км/год можна розганятись, але двигун вже не буде допомогати
Відібрано 12 товарів з 98
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт/г
Максимальна швидкість
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Бренд
Особливості
Діаметр колеса
27.5"
💰 Товарів у розділі12
💲 Цінавід 28211 грн
💎 Знижкадо 10%
🔥 Від брендівCrosser, KTM, Momentum та інше
✅ Тип двигунаЗаднє мотор-колесо, Каретковий
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00