Електровелосипеди одношвидкісні

Електровелосипеди одношвидкісні представляють просту та надійну конструкцію. Можна не думати про правильність перемикання передач, обслуговування трансмісії. Ви сідаєте на велосипед і просто їдете зі своїх питань. Різноманітність моделей даного розділу каталогу вражає. Є економ-варіанти електровелосипедів зі свинцево-кислотною батареєю для простих поїздок містом і дачею, складні велосипеди, які можна без проблем перевозити в багажнику автомобіля, велосипеди відомого дизайнера і навіть такі, на яких можна «летіти» по трасі зі швидкістю до 100 км/год. Максимальний пробіг може становити 150 км за практично будь-якого зростання велосипедиста.

14 товарів
Электровелосипед Eleek Neo
Электровелосипед Eleek NeoВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброго дня, вказані технічні характеристики відповідають дійсності. Велосипед продаємо в такому вигляді, як в описі на сайті, прошивкою ми не займаємось
Электровелосипед Mando Footloose G...
Велик я себе купил, конечно, классный, во всех отношениях. Все лето, не знаю, как будет зимой, проездил на велосипеде Mando Footloose, отказавшись от машины, на которой постоянно торчал в пробках. Цена конечно не маленькая, но наличие электропривода, удобство пользования и его стильность вполне ее оправдывают.
Відібрано 14 товарів з 149
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт·г
Максимальна швидкість
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Країна бренду
Бренд
Тип задньої втулки
Одношвидкісна
💰 Товарів у розділі14
💲 Цінавід 21953 грн
🔥 Від брендівVega, Engwe, Kugoo та інше
✅ Тип двигунаПереднє мотор-колесо, Заднє мотор-колесо
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00