Ми працюємо. Робіть замовлення, а питання пишіть нам у Телеграмм. Усім нам перемоги!

Велосипеди Kinetic

Велосипед Kinetic відмінно зарекомендував себе на українському ринку. Бренд дебютував у 2013 році, але вже встиг отримати чимало позитивних відгуків. Велосипеди Kinetic поділяються на міські, гірські, дитячі та підліткові, для чоловіків і жінок. Вони підходять для їзди і по міських дорогах, і по грунтовках. Рами байків виготовляються з профільованих труб (матеріал -­ високолегірована сталь). Кожна модель комплектується обладнанням відомої марки Shimano.

Виробник Kinetic пропонує широкий модельний ряд байків, які відрізняються гідним рівнем якості і невисокою вартістю. У вас є можливість обрати і замовити велосипед з доставкою у ваше місто. Всі байки представлені в різних кольорах (одно­ і двоколірні моделі). Нехай ваша їзда на новому велосипеді Кінетик буде комфортною і безпечною, незалежно від умов навколишнього середовища!

32 товарa
12
Велосипед Kinetic Storm 29"
велик неплох, если сильно не придираться к мелочам. на моем передний торомозной диск скрипит, особенно в мокрую погоду, а так в целом норм. доволен, месяц на нем езжу уже, пока серьезных нареканий нет. за такую цену, считаю отличный вариант для горного байка.
Велосипед Kinetic Profi 26"
Добрый день. Подскажите пожалуйста высоту 1) от пола до середины верхней трубы и 2) от пола до 1/3 верхней трубы ближе к седлу для рамы 15 и 13,5
Велосипед Kinetic Profi 26"
Для ребенка такой взял, шикарно подходит для покатушек со мной на бездорожье. В принципе обвес бюджетный, но вполне надежный и хорошо ведет себя при активной езде. Велик комфортный, управляемость хорошая. Механические тормоза работают нормально.
Велосипед Kinetic STORM 29
подскажите если у меня рост 200 то какую раму мне лучше взять, 21 или 22
Велосипед Kinetic STORM 27
Месяц покатался. Передние тормоза , регулировал и сорвалась резьба. Спицы это просто ужас все послабленые,задние колесо появился люфт .Сварные швы проверенные с раковинами.Вилка начала люфтить вперед назад . Лучше бы взял Oskar . Цена дешевле на 1500 грн.
Отобрано 32 товарa из 1873
1
Ціна, грн.
Тип велосипеда
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Рік
Бренд
Бренд
Kinetic

Часті питання про Велосипеди Kinetic

Велосипеди Kinetic - ТОП 5 покупок

Велосипеди Kinetic - ТОП 5 крутих

Велосипеди Kinetic - опис бренду

    Велосипед Kinetic відмінно зарекомендував себе на українському ринку. Бренд дебютував у 2013 році, але вже встиг отримати чимало позитивних відгуків. Велосипеди Kinetic поділяються на міські, гірські, дитячі та підліткові, для чоловіків і жінок. Вони підходять для їзди і по міських дорогах, і по грунтовках. Рами байків виготовляються з профільованих труб (матеріал -­ високолегірована сталь). Кожна модель комплектується обладнанням відомої марки Shimano. Виробник Kinetic пропонує широкий модельний ряд байків, які відрізняються гідним рівнем якості і невисокою вартістю. У вас є можливість обрати і замовити велосипед з доставкою у ваше місто. Всі байки представлені в різних кольорах (одно­ і двоколірні моделі). Нехай ваша їзда на новому велосипеді Кінетик буде комфортною і безпечною, незалежно від умов навколишнього середовища!

Чому ми найкращі?

  • ✔ 16 років продаємо все для спорту
  • ✔ Самі займаємося спортом все життя
  • ✔ 36674 товара і 3000 власних відеооглядів
  • Найкращі умови розстрочки
  • ✔ 96% покупців поставили нам 5 і 4
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 Cб-Нд 10-15:00