Крила для велосипеда

Крила для коліс велосипеда і щитки під раму, також звані "болотники" — це те, що збереже вашу одяг чистою в мокру погоду або при їзді по брудній дорозі.
Крила велосипедні та щитки просто обов'язково встановлювати якщо ви постійно і багато їздите на велосипеді або просто любите кататися, а самі при цьому хочете завжди виглядати чистим, охайним і не залежати від погоди, пори року і якості дорожнього покриття, по якому ви їздите!
Крила велосипедні та щитки виготовляються для більшості типів велосипедів, тому істотно відрізняються по своїй конструкції. Що б підібрати ті, які підійдуть до вашого велосипеда найкраще, ви можете сміливо телефонувати в наш магазин! Досвідчені продавці-консультанти підкажуть вам всі особливості.

243 товари
Комплект крыльев Simpla Raptor SDS ...
Крыльям серьезно не хватает жесткости, отчего при езде на неровной поверхности появляется мерзкий пластиковый дребезг. особенно этим "болеет" заднее крыло, которое за счет своей длины, ближе к хвосту имеет совсем маленький зазор над колесом. Описанное актуально для 28" колес.
Комплект крыльев Giant Defy
У меня Giant Defy 1 disk с карбоновой вилкой. Может к моделям 2 и далее с алюминиевой подходят, но на моём на передней вилке соединительная перемычка между частями крыла частично остаётся внутри вилки, упирается заклёпками и очень близко находится от покрышки. Ушко которым крыло должно крепиться с задней части вилки не достаёт до отверстия около 1,5 см. Буду колхозить. Заднее крыло если прикрутить к штатной перемычке вертикальных перьев слишком далеко от покрышки. Заколхозил пластинку, опустил на 1-1,5 см, визуально смотрится отлично. Правда забыл про переднее крепление в вертикальной трубе - надо колесо снимать, потом сделаю. Странный набор крепежа - у меня оказалось только 4 болта с шайбами для крепления стоек (прикручивают стойки в штатные отверстия около осей). Также есть чёрный винт с проставочкой что бы заднее крыло в передней части закрепить. Однако НЕТ 2 болта для верхней части переднего крыла (в вилку) и верхней части заднего в перемычку перьев. Зато два лишних резиновых наконечника для стоек. Сами крылья из чёрного пластика. Из нержавейки соединения частей крыльев (очень прочные), стойки и крепёж.
Комплект крыльев Simpla Next SDL 26...
Доброго дня, яка ширина по факту, 57мм переднє та 68мм заднє (так у Вас в опису) чи 55мм в опису на YouTube
Комплект крыльев Feitech SY-8155 26...
Качество:
Отличное.
Все ровное, без косяков.
Комплектация:
Удивило отсутствие крепежных винтов (крепеж стоек на вилку и задние перья)
Геометрия:
Всегда, всегда крылья надо предварительно "примерять" на свой велосипед.
В моем случае - пришлось дорабатывать стойки: делать дополнительный изгиб, чтобы сократить их длину. Только после этого - все стало как надо.
Упаковка и доставка:
Отлично. Вовремя отправлено и пришло, и упаковано на совесть. Шансов повредить при доставке - минимум
Комплект крыльев Aventon Pace v2
Дуже круті крила, продумано та якісно зроблені.
Відображено 243 товари
0
Ціна, грн
Діаметр колеса
Ширина крила
Матеріал
Бренд
💰 Товарів у розділі243
💲 Цінавід 37 грн
💎 Знижкадо 38%
🔥 Від брендівAventon, XLC, NEKO та інше
✅ Діаметр колеса28", 20", 29" та інше
✅ Ширина крила100 мм, 70 мм, 76 мм та інше

На спортивних велосипедах (гірські, кросові, двопідвіси) катаються як правило без крил, у спортивному одязі. Але якщо ви хочете встановити крила – краще вибирати швидкознімні. Їх можна брати в рюкзак, якщо очікується дощ, і швидко кріпити на велосипед, коли потрібно. В інший час вони не будуть дзвонити і дратувати вас. Такі «гірські» або спортивні швидкознімні крила закривають колеса не повністю, а лише найбільш важливі ділянки (навпроти спини і грудей, обличчя).
Якщо ви часто катаєтеся в звичайному одязі по місту, то вам краще встановити повнорозмірні крила, які закривають великий сектор колеса. При цьому звертайте увагу на можливість їх кріплення до рами вашого велосипеда, або просто зверніться до наших консультантів.
Компромісним варіантом для спорту може бути невеликий щиток на нижню трубу рами. Він не заважає, не гримить, але захищає від бризок лише саму важливу частину тіла для безпечного спортивного катання: обличчя і очі. Більшого вам і не потрібно, якщо ви вибрали гірський велосипед або велосипед для фітнесу.

Крила для велосипеда будуть доставлені вам в місті: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Полтаві, Хмельницькому, Запоріжжя, Луцьку, Івано-Франківську, Вінниці, Херсоні, Ужгороді, Сумах, Кропивницького, Рівне, Миколаєві, Черкасах, Тернополі і в інших містах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00