Велосипеди GT

Починаючи з 1972 року і до наших днів компанія GT з Південної Каліфорнії продовжує залишатися вірною спадщини BMX і гірських велосипедів. GT робить настільки надійні і міцні велосипеди, що з ними райдер забуває, що таке небезпека, страх і сумнів і може повністю віддатися стихії катання. Це саме те, що GT розуміє під словом «кататися» і це саме те, що означає "розправити крила".
58 товарів
12
Велосипед GT Avalanche Elite 29"
По комплектации не соответствие -вместо шимано ставят микрошифт , хотя по телефону утверждали что будет шимано. А так велик отличный - но это мой первый велик такого уровня , так что субъективно :) .
Велосипед GT Aggressor Sport 27.5"
Велик этот купил недавно, сейчас по возможности выбираюсь с ним за город. Комфортность езды радует, рама сбалансирована, седло удобное, тормоза работают четко. С трансмиссией все в порядке, 21 скорость перепробовал и переключалось все нормально. Вот педали я поменял на другие, просто оригинальные мне неудобные были.
Велосипед GT Aggressor Sport 29"
Интересный велосипед с хорошим набором комплектующих. Легкая рама, хорошая вилка SR Suntour M3030. Хорошо себя показывает на дороге, как по равнине так и бездорожью. Пока нет никаких нареканий.
Велосипед GT Siren 20"
Такой же у пацана моего только синего цвета. Велосипед вполне себе неплохой. На стандартных характеристиках, ребёнку больше и не надо. Зачем ему в таком возрасте какие-то прибамбасы непонятные для него. Я брал его по принципу надёжности сборки и прочности конструкции.
Велосипед GT Transeo Comp
Велосипед GT Transeo CompВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Вітаємо, з заводу встановлені 28 дюймів покришки, але можна встановити ширше, 29*2.0 наприклад
Відібрано 58 товарів з 2446
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Тип амортизації
Тип вилки
Хід вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Рік
Бренд
Бренд
GT
💰 Товарів у розділі58
💲 Цінавід 8528 грн
💎 Знижкадо 30%
🔥 Від брендівGT
✅ Для когоДля жінок, Для дорослих, Унісекс та інше
✅ Тип амортизаціїХардтейл, Двохпідвіс, Без амортизації
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00