Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Велосипеди Intenzo

Велосипеди Intenzo представлені українським брендом, що виник на нашому ринку в 2014 р. За традицією, виробництво рам пздійснюється в Тайвань, а збірка з використанням обважування перевірених виробників проходить в Україні. Велосипеди Intenzo об'єднують досить універсальні моделі, пристосовані для подолання наших доріг, грунтівок та бездоріжжя і мають головне достоїнство – абсолютно доступну ціну.

12 товарів
Велосипед Intenzo Terra
брали для доньки , велосипед сподобався , надіємось прослужить довго
Велосипед Intenzo Princess
Велосипед суперовий, дочка у захваті. Все зібрано добротно, передачі переключаються справно.
Велосипед Intenzo Master
Доброго часу доби, скажіть будь ласка а передачі на цьому велосипеді переключаються кнопками чи крутяться ручками (як в мотоциклах)
Велосипед Intenzo Master
Стандартный горный любительский байк. Не для агрессивной езды из-за трещотки, но для езды по бездорожью, благодаря пружинной вилке. Интересно, что трансмиссию на него 2х9 поставили, в целом неплохое решение, которое облегчает управление на скорости. Как транспорт,и как байк для катаний супер. Но не для агрессивной езды по пересечёнке.
Велосипед Intenzo Forsage
Сын катается на этом велосипеде во дворе каждый день. Нас он полностью устраивает, даже если развалится через сезон, то не жалко. Выбрали в желто-зеленом цвете, мне нравится, когда детский велосипед видно из далека и можно легко увидеть своего ребенка.
Відібрано 12 товарів з 2161
1
Тип велосипеда
Зріст велосипедиста, см
Діаметр колеса
Кількість швидкостей
Колір
Бренд
Бренд
Intenzo
💰 Товарів у розділі12
💲 Цінавід 7687 грн
🔥 Від брендівIntenzo
✅ Для когоДля чоловіків, Унісекс, Для жінок та інше
✅ Тип амортизаціїХардтейл
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00