Складні набори велоключей

Складні набори велоключів — це той мінімум інструментів для ремонту, який необхідно мати кожному велосипедисту. І обов'язково потрібно возити їх з собою в тривалих поїздках, адже на відміну від автомобільних майстерень, велосипедний сервіс нереально знайти навіть в місті, а що вже говорити про трасу. Складні набори велоключів користувачі байків люблять за універсальність і зручність у використанні. Адже вони закріплені на загальній основі, а тому  ймовірність втратити одного з інструментів зводиться до нуля. При виборі набору велоключів звертайте увагу на матеріал і якість виготовлення.

148 товарів
Мультитул Ice Toolz Amaze-11
Этот наборчик мне посоветовал консультант этого замечательного магазина. Набор действительно незаменим! С его помощью я собрала велосипед сама и он мне помогает даже в быту. Плюс он помещается в любую сумку и рюкзак. Не надо ничего таскать и греметь. Набор тяжеленький,из хорошей стали! Спасибо магазину!
Мультитул BikeHand YC-280ET25
Компактний та функціональний, він має всі необхідні інструменти для швидкого вирішення проблем на дорозі. Зручний грипс і надійні матеріали забезпечують комфортну роботу і тривалу службу.
Мультитул Park Tool MTC-10
З його допомогою легко вирішити більшість завдань під час поїздки або на трасі. Якість виготовлення на високому рівні, і кожен інструмент добре допомагає в усуненні неполадок. Компактний дизайн забезпечує легке зберігання та транспортування.
Мультитул BikeHand YC-270
Мультитул BikeHand YC-270ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Для більшості сучасніх велосипедів - так. У мультітулі є основні ключі для налаштування майже усіх вузлів велосипеда.
Відображено 148 товарів
0
Ціна, грн
Кількість інструментів
Шестигранники
Torx (зірочки)
Викрутки
💰 Товарів у розділі148
💲 Цінавід 194 грн
💎 Знижкадо 40%
🔥 Від брендівKen Tech, Topeak, ProX та інше
✅ Кількість інструментів31, 16, 25 та інше
✅ Шестигранники1.5, 4.5, 3.5 та інше
Складні набори велоключей ми доставимо в місті: Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Луцьку, Кропивницького, Миколаєві, Вінниці, Львові, Житомирі, Рівне, Чернігові, Івано-Франківську, Ужгороді, Черкасах, Чернівцях, Сумах, Тернополі і всюди в Україні, де є служби доставки .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00