Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Велосипеди Momentum

Momentum - це новий бренд велосипедів, які елегантно оформлені, стильні, зручні і легкі в управлінні. Сам бренд був заснований Giant'ом і завдяки інноваціям, виробничого досвіду Giant Bicycles, Momentum пропонує велосипеди і аксесуари високої якості, призначені для повсякденних поїздок і мобільних рішень. В цьому році бренд Momentum нас порадував цікавими моделями фетбайків, гірських і міських велосипедів.

Momentum - це новий бренд велосипедів, які елегантно оформлені, стильні, зручні і легкі в управлінні. Сам бренд був заснований Giantом і завдяки інноваціям, виробничому досвіду Giant Bicycles, Momentum пропонує велосипеди і аксесуари високої якості, призначені для повсякденних покатушек і мобільних рішень. В цьому році бренд Momentum нас порадував цікавими моделями фетбайків, гірських і міських велосипедів.

20 товарів
Велосипед Momentum iNeed Street
Велосипед красивый, качественно собран. Легко устанавливать вручную под себя высоту седла, руль - с помощью ключа. В комплекте светлоотражатели, крепитель под стакан или бутылку, крепитель для насоса и, на заднем щитке колеса, - для небольшого багажа. Есть передние и задние тормоза, семь скоростей. На руле присутствует звонок. Из минусов - велик жестковатый, все изъяны дороги чувствуются попой. Седло миниатюрное, твёрдое и лишено каких-либо амортизационных свойств.
Велосипед Momentum iRide Rocker 3
Когда я его впервые увидела на этом сайте, то просто влюбилась. Momentum iRide Rocker настолько необычный, что я его купила без раздумий. Это именно то, что я искала. Спасибо за оперативную доставку.
Велосипед Momentum PakAway 2
Велосипед Momentum PakAway 2ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Теоретично так, але крще порадтеся с веломеханіком
Электровелосипед Momentum Transend...
Добрий вечір. Виобник позиціоную дану модель як жіночу, але їздити може хто завгодно комфортно: і чолвіки і жінки
Велосипед Momentum iNeed Street MID Step
Велосипед Momentum iNeed Street по дизайну мне напоминает итальянский велик из старых фильмов в современном варианте. Я им пользуюсь для езды по городу. Благодарю за быструю доставку.
Відібрано 20 товарів з 2428
1
Зріст велосипедиста, см
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Рік
Бренд
Бренд
Momentum
💰 Товарів у розділі20
💲 Цінавід 21200 грн
🔥 Від брендівMomentum
✅ Для когоДля чоловіків, Унісекс, Для жінок та інше
✅ Тип амортизаціїБез амортизації
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00