Що FOX прийдешній нам готує?

"Лисиці"-2015. Які вони, і чим нас порадують?


Не за горами 2015 рік, і на думку північної американської компанії FOX, пора анонсувати наступне покоління і без того найдосконаліших у світі вилок. І так, панове, без удаваної скромності хочу вам представити вилки FOX 2015 року.

Перше, що впало в очі це змінений дизайн, тут FOX повернулися до старих кольорів і часи коли «Лисиці» були руді а не блакитні як зараз. Ну і звичайно найголовніше - це характеристики цих вилок. Для початку нагадаю, що серії вилок Фокс визначаються товщиною їх ніг. Тобто, вилка Фокс серії 32 має діаметр ноги 32 мм, і так далі. Все просто. Збільшенню проізводітелььності вилок служать нові настройки компресії, поліпшені ущільнення (сальники) і мастило. Розглянемо докладніше.

В серіях FOX 32 і FOX 34 з'явилися поліпшені налаштування компресії. Цей тюнінг,який прийшов згоночних експериментів, покращує відпрацювання дрібних нерівностей.

Серії FOX 32 Factory і 34 Factory пропонують миттєве регулювання демпфірування під назвою "CTD" (Climb, Trail, Descend - Підйом, Трейл, Спуск). Фактично це три різних режими їзди, під які підібрані оптимальні налаштування швидкості стиснення/відскоку.Функція CTD дозволяє швидко (одним кліком перемикача) налаштувати відразу і стиснення, і відскок вилки під поточні умови їзди. Тепер вам не треба знати принципи роботи пружини і демпфера, не потрібно крутити дві "крутилки" в спробах знайти ідеальне співвідношення. Все що вам потрібно - просто включити потрібний режим і характер вилки зміниться. Це приблизно так само, як замість налаштування 9-смугового еквалайзера просто включити його пресет "Jazz". Оскільки поняття "Трейл" дуже розтяжне, і саме в цьому режимі ви катаєтеся 90% часу, то у FOX ви знайдете окремо ще 7 встановлених режимів тільки для трейла, для тонкого підстроювання стиснення/відскоку.

В серіях FOX 32, 34 і 36 змінено систему змащення сальників, яка зробила роботу вилки більш плавною.

У вилках FOX 32, 34, 36, і 40 - нова фірмова змазка з молібденом значно зменшує тертя в пильниках і сальниках.

Вилки FOX 36 (найпопулярнішої серії), зробили більш універсальними. Тепер їх можна використовувати під осі 20 мм і 15 мм. Тепер не треба морочитися і міняти вилку через ці 5 мм, якщо ви хочете поміняти колесо. Вилки поставляються з перехідником.

Тридцять шоста серія стала ще й на 220 грам легше. Тепер її вага становить від 1900 г, що робить її більш конкурентоспроможною. Крім цього змінили повітряну пружину, яка стала мати більш широкий діапазон налаштувань і тепер враховується вага райдера для поліпшення зчеплення. Для бажаючих "прокачати" свою стару вилку до нової FOX - буде і більш бюджетний варіант: наклейки від цієї серії будуть продаватися окремо. ))

Ну і наостанок, спеціально для любителів чорноти (для тих, хто хоче "як Пайк", але не Пайк) FOX випустила лімітовану серію в чорному дизайні.

Інформація взята з http://www.pinkbike.com

Коментарі до статті «Що FOX прийдешній нам готує?»

Ваше фото
Аркадий
0 0
Вилки действительно шикарные, как по мне. Отлично подходят для топовых велов и требовательных велолюбителей. FOX всегда отличались качеством и надежностью, а тут они еще умудрились сделать выставление режимов на автомате, что вообще супер.
Ваше фото
Мэт
0 0
Прикольно. Вот за изменённую систему смазок в вилках на 34, 36 и 32, это отдельный поклон производителю. Вообще респект таким производителям как FOX, что не останавливаются на единственно рабочем варианте, а дальше улучшают и совершенствуют свой продукт.
Ваше фото
Серёга
0 0
Ну вот мне лично по душе, что дизайн откатили до прошлых версий. Хоть это и не главная фишка, но всё же по фану приятно. И наработка универсальности тридцать шестых вилок тоже чумовая приятность. Реально же круто, что не надо будет из "пятака" оси париться.
Ваше фото

Еще стоит почитать:

Одним из самых важных элементов экипировки для зимних приключений является термобелье. При этом не важно, едете ли вы на машине, бежите лыжную гонку или идете пешком по заснеженным тропинкам парка. Важно, чтобы вам было комфортно, а для этого нужно правильно одеться и начать именно с термобелья.

Встретил я как-то раз девушку, которая на Кинбурнскую Косу приехала с чемоданом на колесиках. Это было еще то зрелище, с одной стороны мне бы...
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00