Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Як обрати термос


Щоб купити термос, який буде максимально повно відповідати вашим вимогам, потрібно знати про нього кілька важливі речей. Коротко і по суті ми про них розповімо нижче.

 

ТЕРМОСИ РОЗРІЗНЯЮТЬСЯ НА ДВА ВЕЛИКИХ КЛАСИ:

  • Термос для їжі. Відмінний варіант, якщо розігріти обід на роботі ніде. Добре зберігає температуру, але до першого відкриття. Закривши назад нез'їдене, варто миритися з тим, що при наступному відкритті через годину-другу їжа буде ледве тепла.
  • Термос для рідини. Питний термос має широкий спектр застосувань, часто використовується як в повсякденному житті, так і в походах.

Завдання в них гранично просте: зберегти якомога довше первісну температуру поміщеного продукту всередину колби.

Харчові термоси мають широке горлечко, досить невисокі. З них зручно їсти або насипати їжу, а також їх зручно мити. Часто термоси для їжі мають в своїй конфігурації прилади для вживання їжі (кришка у вигляді невеликої тарілки або супниці та ін.). Наприклад, як у термоса ESBIT FJ1000TL :

Термос для рідини – це вузький і високий циліндр. У нього нешироке горлечко, часто обладнане клапаном, який дозволяє, не відкриваючи пробки, налити рідину. А кришки зроблені таким чином, щоб їх можна було використовувати в якості горнятка:

Такого плану термоси в залежності від якості виконання і ціни можу тримати температуру від 6 до 24 і більше годин. При виборі термоса для рідини важливо тверезо оцінювати свої сили. Не потрібно купувати термос на 2 літри, тому що більше краще, ніж менше. Тут це не працює. Якщо потрібен термос для однієї людини, то не варто купувати термос більше літра, ідеальним варіантом буде 0,75 або 0,5 літра. Як би виробники не намагалися зменшити тепловтрати при відкритті термоса, вони все одно відбуваються, і друга чашка, випита через пару годин після першої, буде істотно холодніше неї. Тому, при виборі термоса для рідини краще обирати менший обсяг, чим більше.

Ми рекомендуємо термос об'ємом:

  • 0,3-1 л для використання однією людиною
  • 1-1,5 л для використання на двох;
  • 1,6-2 л на трьох.

На жаль універсальних термосів немає. Харчовий стрімко втрачає температуру при відкритті кришки, тому чай в ньому зберігати безглуздо. Після першого відкорковування він охолоне і під час наступного буде ледь теплим. Ну а страви в вузьке горлечко термоса для рідини класти те ще задоволення, не кажучи вже про те, як зручно його мити. До того ж, їжа часто має більш яскравий смаковий фон, який послужливо «запам'ятовують» стінки термоса. В результаті, чай з нотками харчо буде радувати ще довго багатим букетом смаку.

Найважливішим елементом термоса є його колба.

Найбільш поширені колби з металу (як правило, це нержавіюча сталь) і скла.

Скло часто зустрічається в бюджетних термосах. Воно досить добре тримає температуру і втрати, як правило, відбуваються в таких термосах через пробку. Значним недоліком скляної колби є її крихкість. Якщо потрібен термос для заварювання трав'яних настоянок, то скляний термос впорається з таким завданням на всі 100. Також важливою особливістю скла є його повна індиферентність до продуктів. Воно не вбирає ані колір, ані запах.

Сталева колба цим похвалитися не може. У метал відмінно проникають і колір, і смак, тому недорогі термоси часто мають пофарбовані колби після пари місяців експлуатації, і вимити їх вже не представляється можливим. Але варто відзначити, що якісні брендові термоси оснащені колбами зі спеціальним захисним покриттям. При цьому такий термос не боїться ударів і роняти його можна скільки душі завгодно.

Лайфхак: при виборі термоса з однаковими внутрішнім об'ємом колби варто віддати перевагу тому, який буде мати більш великі габарити. У нього більша відстань між стінками колби, де знаходиться вакуум, тому температуру він буде тримати довше.

Зовні термос може мати будь-яке виконання: метал, пластик, силікон та інш. При цьому у брендових термосів зовнішній шар робиться ударостійким і неслизьким. Недорогий термос із нержавіючої сталі через пару місяців подорожей у рюкзаку з роботи додому отримає неабияку кількість шрамів на своє поліроване тіло з нержавіючої сталі або пластику. Брендовий же термос з матовим зовнішнім покриттям буде зберігати первозданний вигляд дуже довго.

Великий асортимент із функціональними фільтрами і сортуваннями термосів для їжі і пиття ви знайдете на сторінках нашого сайту veliki.com.ua


Коментарі до статті «Як обрати термос»

Ваш коментар буде першим!
Ваше фото

Еще стоит почитать:

Одним из самых важных элементов экипировки для зимних приключений является термобелье. При этом не важно, едете ли вы на машине, бежите лыжную гонку или идете пешком по заснеженным тропинкам парка. Важно, чтобы вам было комфортно, а для этого нужно правильно одеться и начать именно с термобелья.

Катание на беговых лыжах, как и на велосипеде, это циклический вид спорта. Лыжи – зимний вид активности, доступный каждому. Здесь развивают�...
Современным любителям активных видов отдыха не помеха ни летняя жара, ни зимние морозы. Но как лучше всего защитить ноги от переохлаждения зимой, а от перегрева летом?
Все мы любим праздники и с нетерпением их ждем. Однако каждом празднику предшествует мучительный процесс выбора подарка. В этой статье мы постараемся помочь с этой проблемой!

Собираетесь в свой первый поход и не знаете, что взять с собой, а что оставить дома? Сколько должно быть футболок? Насколько теплый выбрать спальник? Брать ли вилку? Это действительно важные вопросы, поскольку правильно подобранное снаряжение – залог того, что от похода вы получите радость и удовольствие, а не проблемы с неприятностями.

Встретил я как-то раз девушку, которая на Кинбурнскую Косу приехала с чемоданом на колесиках. Это было еще то зрелище, с одной стороны мне бы...
Собираетесь в поход и не знаете, как рационально и правильно упаковать свой рюкзак, какие вещи с собой взять в первую очередь, а какие остав�...
Большинство заядлых путешественников часто стоят перед выбором брать спальник потеплее или полегче. Правильно подобранное соотношение п�...
Те, кто часто путешествует, знают, что за своими походными атрибутами путешественника, в том числе и спальником, необходим правильный уход �...
Пока в мире свирепствует вирус, путешествия по Украине занимают большую долю всех передвижений украинцев. Шанс попасть на горнолыжные кур�...
Трудно придумать более универсальную и удобную обуви, чем кроссовки. За более чем сто лет существования – а первые аналоги кроссовок появи...
Представьте себе картину: заснеженный парк искрится в лучах зимнего солнца, извилистые дорожки расходятся во все стороны между живописным...
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00