Рама для велосипеда

Рами (фреймсети) – це найважливіше, на що слід звертати увагу при зборі велосипеда. Ви можете експериментувати і міняти всі деталі, але якщо ви змінюєте раму, то фактично змінюєте велосипед. Під фреймсетом розуміють комплект з рами та вилки. Як правило, вибирають шосейні фреймсети, так як жорсткі вилки шосейників мають нюанси в конструкції і дизайні, і бажано щоб вони відповідали рамі. Для гірського велосипеда нормальною є покупка рами і вилки окремо (хоча є і виключення). При вибору рами необхідно враховувати ряд стандартів (кермової, каретки, тощо), а також матеріал рами. Про них можна почитати докладніше у нашій статті "Матеріали велосипедних рам".

34 товари
12
Рама KINK BMX Contender II
Рама KINK BMX Contender IIВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброго дня, на жаль в нас нема такої послуги
Рама (фреймсет) Pride ROCX Tour
На днях пришел фреймсет. Высылали наложкой НП, чек не приложили. Гарантии тоже нет. На раме коцки лкп - что говорит о не лучшем его качестве. Сварка на вилке - ужас, шов в рытвинах и, мягко говоря, неаккуратный. Не доложили бонок. Предложение, вцелом, интересное за свои деньги. Но рекомендую покупать не через интернет, а вживую.
Відображено 34 товари
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі34
💲 Цінавід 7013 грн
💎 Знижкадо 20%
🔥 Від брендівChina, Cannondale, Fiend та інше
Рама для велосипеда будуть доставлені вам в місті: Одесі, Києві, Дніпрі, Харкові, Кропивницького, Рівне, Хмельницькому, Запоріжжя, Чернігові, Сумах, Житомирі, Херсоні, Луцьку, Полтаві, Івано-Франківську, Львові, Чернівцях, Черкасах і у всіх інших населених пунктах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00