Орбітреки з менше ніж 10 рівнями навантаження

Орбітреки до 10 рівнів навантаження світових брендів Besport, HouseFit та Hop-Sport Ви зможете купити у нашому інтернет-магазині. Вони допоможуть Вам покращити тонус Ваших м'язів, зміцнити серцево-судинну систему та тримати себе постійно у добрій фізичній формі не залишаючи будинок чи квартиру. Універсальний тренажер поєднує в собі бігову доріжку, велотренажер та степер. У наявності є моделі з механічною та магнітною системою навантаження, кожна з яких має свої переваги. Купуйте чудовий тренажер, отримуйте хороший кешбек і починайте прокачувати своє тіло зараз.

25 товарів
Орбитрек HouseFit HB 8169
За быструю доставку спасибо. Тренажёр работает отлично, функциональность средняя. Именно то, что я и искал. Седло покупал на него отдельно. Сам интегрировал его. Собирал, кстати, тоже сам с помощью соседа. Места он особо много не занимает, на фото это видно.
Орбитрек HouseFit HB 8169S
Тренажер заменяет мне велосипед, бег, ходьбу по лестнице и на лыжах. Так что, прорабатываю всю группу мышц и хорошенько тренирую сердце. Цена за такой универсальный инвентарь более, чем адекватная. Единственное, не нравится его громоздкость: занимает половину комнаты.
Орбитрек EcoFit E-8729HA
По роду работы, в основном, сижу целый день за компом, поэтому купил себе этот велотренажер для тренировки мышц  тела и укрепления сердечно-сосудистой системы. Занятия на нем очень эффективные, есть 8 уровней нагрузки. Педали большие и удобные. Компьютер оценивает основные показатели:количество оборотов в минуту, время, дистанцию и др. За месяц тренировок, почувствовал улучшения самочувствия, фигура стала стройнее.
Орбитрек Besport BS-1006E Hunter
Перше тренування пройшло успішно!
Не скрипить і не тріщить. Якість не погана!
Орбитрек HouseFit HB 8242EL
Орбитрек HouseFit HB 8242ELВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброг дня. Доставка на відділення нової пошти за умови повної предоплати безкоштовна
Відібрано 25 товарів з 50
1
Система навантаження
Максимальна вага людини
Довжина кроку
Кількість рівнів навантаження
Вага маховика
Бренд
Кількість рівнів навантаження
до 10
💰 Товарів у розділі25
💲 Цінавід 6392 грн
💎 Знижкадо 20%
🔥 Від брендівToorx, Hop-Sport, Gymtek та інше
✅ Система навантаженняМагнітна, Електромагнітна, Механічна
✅ Максимальна вага людинидо 150 кг, до 130 кг, до 110 кг та інше
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00