Орбітреки з більш ніж 20 рівнями навантаження

Орбітреки більше 20 рівнів навантаження підійдуть для любителів і досвідчених спортсменів, вони дозволяють постійно збільшувати навантаження. Завдяки системі магнітного опору та системі обертових роликів та напрямних, еліптичний тренажер працює надзвичайно плавно та безшумно. 20 рівнів навантаження дозволяють підібрати зручну програму тренувань. Переміщати снаряд легко завдяки оснащенню транспортувальними роликами та спеціальною перекладиною. Деякі моделі мають USB-порт, сенсорні датчики пульсу, Bluetooth.

16 товарів
Орбитрек Hop-Sport HS-100C Galaxy iConsole...
Орбитрек купила для себя для домашнего использования. Я от него в полном восторге-занятия происходят в полный рост, все мышцы тела, при этом, задействованы. Он сочетает в себе функции беговой дорожки и велотренажера. Удобные педали-платформы с возможностью регулировки угла наклона, чтобы подобрать оптимальную нагрузку на колени и лодыжки. Имеется 12 программ тренировки.
Орбитрек HouseFit HB-8268ELM
Классный орбитек, купил себе. но теперь и жена стала на нем заниматься. Очень хороши, нагрузки на все группы мышц дает отличные. Очень простой в использовании и в квартире не занимает много места. С женой довольны приобретением и благодарим магазин за качественный и не дорогой тренажер!
Орбитрек Hop-Sport HS-100s Strive
Замечательный орбитрек, спасибо продавцам магазина, что помогли мне выбрать тренажер. Именно этот посоветовали. тут такой орбитрек на порядок дешевле, чем в других магазинах. Заниматься на нем удобно, места много не занимает, качественный. Еще раз спасибо компании за быструю доставку!
Орбитрек Stamax Thor Plus
Все прийшло надійно упаковане, кур'єри розетки доставили прямо у квартиру. Зібрав за одну годину, виглядає дуже красиво.
Орбитрек HouseFit HB 8268ELM
Орбитрек HouseFit HB 8268ELMВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброго дня. Максимально допустима вага користувача 150 кг
Відібрано 16 товарів з 50
1
Система навантаження
Максимальна вага людини
Довжина кроку
Кількість рівнів навантаження
Вага маховика
Бренд
Кількість рівнів навантаження
більше 20
💰 Товарів у розділі16
💲 Цінавід 19900 грн
💎 Знижкадо 15%
🔥 Від брендівHouseFit, Toorx, OMA Fitness та інше
✅ Система навантаженняМагнітна, Електромагнітна
✅ Максимальна вага людинидо 120 кг, до 130 кг, до 160 кг та інше
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00