Орбітреки з вагою маховика менше 10 кг

Орбітреки з вагою маховика менше 10 кг дозволяють виставляти невелике навантаження та підійдуть для домашнього використання. Маховик – найважливіша деталь тренажера, від якої залежить плавність роботи та комфорт під час занять. Чим більший маховик, тим плавніший хід буде у педалей, ефективніше та безпечніше самі тренування. Маховик до 10 кілограм відноситься до полегшених варіантів конструкції. Такий еліптичний тренажер легкий та компактний, він більше підійде для любителів. Важелі можна підлаштовувати під свій зріст, регулюючи їх по висоті. Переднє розташування маховика зручніше для руху, стійкість забезпечують компенсатори нерівності підлоги.

27 товарів
Орбитрек HouseFit HB 8169
За быструю доставку спасибо. Тренажёр работает отлично, функциональность средняя. Именно то, что я и искал. Седло покупал на него отдельно. Сам интегрировал его. Собирал, кстати, тоже сам с помощью соседа. Места он особо много не занимает, на фото это видно.
Орбитрек HouseFit HB 8169S
Тренажер заменяет мне велосипед, бег, ходьбу по лестнице и на лыжах. Так что, прорабатываю всю группу мышц и хорошенько тренирую сердце. Цена за такой универсальный инвентарь более, чем адекватная. Единственное, не нравится его громоздкость: занимает половину комнаты.
Орбитрек EcoFit E-8729HA
По роду работы, в основном, сижу целый день за компом, поэтому купил себе этот велотренажер для тренировки мышц  тела и укрепления сердечно-сосудистой системы. Занятия на нем очень эффективные, есть 8 уровней нагрузки. Педали большие и удобные. Компьютер оценивает основные показатели:количество оборотов в минуту, время, дистанцию и др. За месяц тренировок, почувствовал улучшения самочувствия, фигура стала стройнее.
Орбитрек Besport BS-1006E Hunter
Перше тренування пройшло успішно!
Не скрипить і не тріщить. Якість не погана!
Орбитрек HouseFit HB 8242EL
Орбитрек HouseFit HB 8242ELВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброг дня. Доставка на відділення нової пошти за умови повної предоплати безкоштовна
Відібрано 27 товарів з 50
1
Система навантаження
Максимальна вага людини
Довжина кроку
Кількість рівнів навантаження
Вага маховика
Бренд
Вага маховика
менше 10 кг
💰 Товарів у розділі27
💲 Цінавід 6392 грн
💎 Знижкадо 20%
🔥 Від брендівGymtek, Besport, Hop-Sport та інше
✅ Система навантаженняЕлектромагнітна, Магнітна, Механічна
✅ Максимальна вага людинидо 140 кг, до 130 кг, до 120 кг та інше
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00