Ми працюємо. Робіть замовлення, а питання пишіть нам у Телеграмм. Усім нам перемоги!

Багажники для велосипеда

Багажники велосипедні є зручним, затребуваним, а часом навіть просто необхідним аксесуаром як сучасного міського, так і позашляхового (МТБ), спортивного і вже тим більше - туристського велосипедів! Багажники велосипедні використовуються для перевезення самих різних вантажів і велосипедних сумок на будь-якому типі велосипеда. Тому вони бувають досить різними за своєю конструкцією. Ми пропонуємо вам більшість популярних типів і моделей багажників велосипедних. Перед покупкою наші досвідчені продавці-консультанти неодмінно проконсультують вас, який саме велосипедний багажник вам слід придбати на ваш велосипед.

84 товарa
Багажник Kaiwei KW-622-02
Багажник выполнен качественно, лёгкий, на вид крепкий! Если будут нюансы при эксплуатации напишу...
Отображено 84 товарa
0
Ціна, грн.
Тип багажника
Діаметр колеса
Матеріал
Бренд

Багажники для велосипеда бувають звичайні (на стійках) і консольні (з кріпленням на підсідельну трубу).
Для установки звичайного багажника на велосипед на дропаути (місця, де колеса великі кріпляться до рами) або на верхнє пір'я рами (ззаду) і на ногах вилки (попереду) повинні бути отвори (з різьбою під гвинт, або без різьби — під гвинт з гайкою).
Якщо у вас їх немає – треба обирати консольний багажник. Консольний багажник можна встановити практично на будь-який велосипед, навіть на двохпідвіс. Однак возити на ньому можна максимум 7-9 кг (залежно від моделі багажника).

Є багажники, які кріпляться на верхні пір'я рами на хомутах. Такі велобагажники випускає, наприклад, фірма Thule.

Перш ніж вибрати багажник зі стійками, зверніть увагу, на які діаметри коліс він розрахований. Більшість багажників мають регульовані по висоті стійки. Верхнє кріплення багажника до пір'я рами також регулюється, а при необхідності направляючі можна злегка зігнути.

Якщо ви плануєте їздити в велопоходи, то напевно будете класти на багажник «велосумку-штани». Для цього в задній частині багажника повинні бути розширювачі стійок, щоб навантажена сумка не торкалася колеса. Пружинний затискач на багажнику дозволяє закріпити на ньому щось легке і м'яке (одяг, журнал, невеликий пакет з речами), однак кілька гумок будуть більш надійно утримувати багаж будь-якого розміру. 

Часті питання про Багажники для велосипеда

Багажники для велосипеда - ТОП 5 покупок

Багажники для велосипеда - ТОП 5 крутих

Багажники для велосипеда - все про вибір

Чому ми найкращі?

  • ✔ 16 років продаємо все для спорту
  • ✔ Самі займаємося спортом все життя
  • ✔ 36674 товара і 3000 власних відеооглядів
  • Найкращі умови розстрочки
  • ✔ 96% покупців поставили нам 5 і 4
Багажники для велосипеда ми доставимо в місті: Одесі, Дніпрі, Харкові, Києві, Хмельницькому, Запоріжжя, Житомирі, Чернігові, Миколаєві, Вінниці, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Сумах, Ужгороді, Черкасах, Тернополі, Рівне , а також в будь-яких інших містах України.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 Cб-Нд 10-15:00