Педалі для велосипеда

Педалі велосипедні постійно знаходяться в безпосередньому контакті з велосипедистом і передають його зусилля, служать опорою при стрибках і приземленнях, дозволяють не тільки штовхати, але і підтягувати педаль і т. п. Також педалі велосипедні – і важливий елемент дизайну. Тому тут існує велика різноманітність форм, моделей і систем. У зв'язку з цим, звичайно, вибір педалей – це суто індивідуальна справа, настільки, що велосипеди, як правило, продаються з найпростішими педалями, «доїхати до дому», з тим розрахунком, що райдер негайно поставить щось за своїм особистим смаком.

378 товарів
Педали DMR V6
Педали DMR V6Віталій
Цікаві педалі. Добре тримають ногу, а завдяки тому, що шипи з пластмаси не пошкоджують взуття. Педалі потрібно трохи обкатати, щоб вони краще крутилися. Загалом, дуже хороше співвідношення ціни і якості
Педали VP VPE-857
Нога на педалі тримається міцно та зручно. Рекомендую
Педали VP VP-573 Comfort
Непогані педалі! Не псують взуття т.к. немає шипів, накладка сіра не дуже слизька, як що на прогулочний вел то те що треба!
Педали Mpeda AL-1
Педалі встановили на фікс Pride SPROCKET 8.1 (під стрепи). Ззовні та на дотик здаються привабливими й, відповідно, надійними. За ці кошти — супер. Далі йдуть CXWXC CX-93 вартістю 998 грн, а Shimano стартують від 1852 грн (пфф).
Педали Giant AC
Педали Giant ACАлексей
Добрый день. Цена педалей всегда указана за пару!
Відображено 378 товарів
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі378
💲 Цінавід 97 грн
💎 Знижкадо 40%
🔥 Від брендівGiant, China, DN та інше
Педалі для велосипеда будуть доставлені вам в місті: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Чернігові, Запоріжжя, Черкасах, Херсоні, Луцьку, Сумах, Рівне, Кропивницького, Тернополі, Івано-Франківську, Вінниці, Ужгороді, Львові, Чернівцях , а також в будь-яких інших містах України.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00