Пальники туристичні

Пальники туристичні – компактний варіант приладу для приготування їжі і є незамінним помічником на природі.  Актуальні пальника в умовах відсутності дров, або їх непридатності для розведення багаття. Особливо в спортивному поході, коли немає часу для багаття, дрова мокрі, або в горах, коли матеріалу для багаття немає взагалі. На пальниках їжа готується швидше, а посуд залишається незакопченим. А в негоду, готувати на пальнику можна навіть в тамбурі намету. Від мети і складності умов, у яких планується їх застосування, залежить специфіка пальників (спиртові, під газовий балон або бензин). Видів туристичних пальників багато. Кожна індивідуальна за типом конструкції, матеріалу і розміру. У нашому каталозі можна найі газові пальники, пальники під тверде паливо, рідке і сухе пальне, а також аксесуари до них: перехідник, подовжувач, вітрозахисний екран. Ми з радістю проконсультуємо, як підібрати відповідні пальники туристичні, а також запчастини до них.

167 товарів
Горелка газовая, 1,88 кВт, Kovea ...
Використою пристрій в себе в квартирі коли вимикають світло, каструля 0,5 води на малому вогні доходить до кипіння за 4хв, задоволенний, рекомендую!
Горелка газовая, 1,83 кВт, Kovea ...
Хороший сервис, прислали очень быстро, спасибо.
Горелка газовая, 2,17 кВт, Kovea ...
Крутий пальник! Дуже задоволена. Щойно береш в руки, розумієш, що річ зроблена якісно. І не за всі гроші світу)
Також компактний чохол, в якому він просто не має шансу отримати пошкодження.
Горелка Kovar Zt 202
Горелка Kovar Zt 202ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброго дня, так, пальник зроблен якісно, й ніжки й опори виготовленні іх досить міцної сталі, так що за це можна не хвилюватися.
Відображено 167 товарів
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі167
💲 Цінавід 80 грн
💎 Знижкадо 48%
🔥 Від брендівBaseCamp, Meva, BRS та інше
✅ По виду паливамультипаливні, твердопаливні, рідкопаливні та інше
Пальники туристичні будуть доставлені вам в місті: Дніпрі, Харкові, Києві, Одесі, Вінниці, Чернівцях, Хмельницькому, Ужгороді, Львові, Чернігові, Запоріжжя, Полтаві, Черкасах, Рівне, Луцьку, Херсоні, Кропивницького, Миколаєві , а також в будь-яких інших містах України.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00