Аксесуари для обслуговування та зберігання лиж і сноубордів

Аксесуари та мастила для бігових лиж призначені для здійснення належного догляду за лижами і утримання їх у справному стані. Мастила для лиж необхідні для поліпшення їх слизькості по снігу і зниження віддачі – небажаного прослизання тому, що призводить до втрати енергії і погіршення керованості. Аксесуари для бігових лиж включають в себе різноманітні інструменти для очищення лиж від змащення, а також для заточування. Спеціальні тверді порошки призначені для захисту ковзного покриття від негативного впливу навколишнього середовища.

Аксесуари для обслуговування та зберігання лиж та сноубордів призначені для здійснення належного догляду за зимовими снарядами. До цієї групи товарів входять мазі, мастила, змивки, а також щітки, камуси, чохли та інше приладдя. Мастила для лиж необхідні поліпшення їх ковзання снігом і зниження віддачі. Спеціальні тверді порошки захищають покриття лиж від негативного впливу довкілля. Очищувач дбайливо доглядає поверхню лижі. Чохли використовуються для транспортування лижної амуніції. Своєчасне обслуговування та правильний догляд дозволять використовувати снаряди для зимових видів спорту тривалий час.

138 товарів
Воск Toko All-In-One Universal 120 г
Воск Toko All-In-One Universal 120 гВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Добрий день. Цей віск підходить для різних типів лиж, сноубордів та снігоходів, включаючи карвінг, фрірайд та фрістайл. Він також може бути використаний для різних типів снігу та температур, що робить його універсальним рішенням для гірськолижних експедицій та змагань.
Стержень-восстановитель Toko...
Добрий день. Для використання воскового стержня-відновлювача Toko Repair Candle, потрібно нагріти його за допомогою запальнички або спеціального нагрівального пристрою. Після того, як він розтопиться і стане рідким, його можна нанести на пошкоджені місця лиж або сноуборду. Після застигання віск закріплюється на поверхні, утворюючи міцний захисний шар та заповнюючи дрібні подряпини та сколи. Далі, за допомогою шліфувальної пилки, можна відшліфувати зайвий віск і зробити поверхню лиж або сноуборду гладкою.
Щетка Toko Base Brush Horsehair
Щетка Toko Base Brush HorsehairВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Добрий день. Щітка Toko Base Brush Horsehair призначена для використання під час догляду за лижами. Вона виконує функцію зняття залишків воску після нанесення його на поверхню лиж. Ця щітка має м'які щетини з конячої шерсті, які дозволяють дбайливо очистити поверхню лиж від залишків воску, не пошкоджуючи при цьому структуру та глибину змащення. Після використання щітки Toko Base Brush Horsehair поверхня лиж стає більш гладкою та готовою до нанесення нового шару воску.
Відображено 138 товарів
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі138
💲 Цінавід 35 грн
💎 Знижкадо 50%
🔥 Від брендівTravel Extreme, Swix, POC та інше
Аксесуари для обслуговування та зберігання лиж і сноубордів будуть доставлені в місті: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Тернополі, Кропивницького, Луцьку, Сумах, Полтаві, Хмельницькому, Миколаєві, Івано-Франківську, Рівне, Вінниці, Львові, Черкасах, Ужгороді, Запоріжжя і всюди в Україні, де є служби доставки .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00