Ми працюємо. Робіть замовлення, а питання пишіть нам у Телеграмм. Усім нам перемоги!

Сідла і підседельні штирі

Сідла, штирі при правильному підборі та установці визначають зручність посадки, і не тільки впливають на комфорт їзди, але і на здоров'я хребта і колін велосипедиста. Велоіндустрія пропонує неймовірну різноманітність моделей, тому новачкам легше довіритись веломайстру. Більш досвідчені велосипедисти підбирають сідла, штирі залежно від частоти і дальності поїздок, моделі велосипеда, агресивності їзди.

464 товарa
Подседельный штырь Leon YC-B509 3...
Хороший подсидельный штырь, вопросов не вызывает. Разве что тяжеловат. Но в целом нормально. Правда с диаметром не угадал, а уже поставил маленькую царапку. Так что похоже возврат не получится.
Седло Giant Contact SL Forward
Седло качественное, легкое, вес как и заявлен. Окрас очень вызывающий, белоснежней чем на фото. На ямках бывает жестко, рекомендую трусы с гелем. Общая оценка - твёрдая пять!
Отображено 464 товарa
0
Ціна, грн.
Бренд

Часті питання про Сідла і підседельні штирі

Сідла і підседельні штирі - ТОП 5 покупок

Сідла і підседельні штирі - ТОП 5 крутих

Сідла і підседельні штирі - все про вибір

Чому ми найкращі?

  • ✔ 16 років продаємо все для спорту
  • ✔ Самі займаємося спортом все життя
  • ✔ 36676 товарів і 3000 власних відеооглядів
  • Найкращі умови розстрочки
  • ✔ 96% покупців поставили нам 5 і 4
Сідла і підседельні штирі будуть доставлені в місті: Харкові, Одесі, Києві, Дніпрі, Полтаві, Запоріжжя, Івано-Франківську, Хмельницькому, Чернігові, Кропивницького, Сумах, Миколаєві, Ужгороді, Рівне, Херсоні, Тернополі, Житомирі, Луцьку і у всіх інших населених пунктах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 Cб-Нд 10-15:00