Жилки та шнури

Жилки та шнури при правильному підборі допоможуть вам показувати дуже хороші результати як у спортивній рибалці, так і з аматорською. Лісочка існує багатьох видів, але основна відмінність - діаметр перерізу. Чим товщі волосінь, тим велике навантаження вона витримує. Шнури є більш міцним обладнанням ніж волосінь, цього досягли за рахунок сплетення волосіні, кевларових ниток або інших волокон. Шнур витримує великі навантаження і розірвати його складніше, але в нього є мінуси в порівнянні з ліскою. У воді волосінь набагато менше видно, оскільки вона прозора, а шнури мають колір, напівпрозорі або взагалі не пропускають світло. За допомогою волосіні можна вивудити більш полохливу рибу, ніж при використанні шнура.

1362 товари
ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Добрий день. : Так, Fluorocarbon Duel Hardcore Leader є чудовим вибором для ловлі трофейного окуня. Його висока міцність та невидимість у воді забезпечать вам відмінні результати.
Відображено 1362 товари
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі1362
💲 Цінавід 8 грн
💎 Знижкадо 52%
🔥 Від брендівGC, Brain, Winner та інше
Жилки та шнури будуть доставлені вам в місті: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Чернігові, Запоріжжя, Черкасах, Херсоні, Луцьку, Сумах, Рівне, Кропивницького, Тернополі, Івано-Франківську, Вінниці, Ужгороді, Львові, Чернівцях і всюди по Україні .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00