Велокомп'ютери

 

Без велокомп'ютера неможливо собі уявити сучасного байкера. Велокомп'ютер допомагає відслідковувати всі важливі для велосипедиста показники і дані. Сучасні електронні помічники фіксують кількість кілометрів, які проїхав велосипед; кількість годин, проведених у дорозі; а також «повідомляють» середню швидкість. Більш дорогі моделі запрограмовані на кілька десятків функцій. 

Велокомп'ютери бувають двох типів — бездротові та дротові. Звичайно, у них є істотні відмінності і свої переваги. Детальніше навіщо потрібен цей девайс читайте в нашій статті "Всім! Всім - велокомп'ютер на велосипед" і про нюанси вибору читайте в нашій статті "Як вибрати велокомп'ютер".

 

56 товарів
12
Велокомпьютер Sigma Sport BC 5.0 WR
после того как очередной китаец после дождя согнулся, решил попробовать что то посерьёзнее. да и куча лишних функций как бы мне не нужна, хотелось только самое нужное. выбор пал на сигму 5.0 как раз всё то что необходимо мне, в ней есть. настройка после китайца немного не удобная, но это дело привычки. установил и сразу же на первой поездке попал в дождь, такой мелкий... и о чудо, ничего плохого не случилось. хорошая читаемость дисплея, красивый дизайн. сплошной восторг. из минусов, крепление магнита на спицу пришлось чуть доработать, так как не закрывалась защёлка (толстые спицы) не подойдёт тем кто привык ездить ночью нет подсветки . пожелания ещё бы термометр и было бы идеально.
Велокомпьютер Ciclo Protos 113
Велокомпьютер Ciclo Protos 113ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Ні, велокомп'ютер Ciclo Protos 113 не має функції підключення до смартфона.
Велокомпьютер Vdo M 1.1 Wl
Велокомпьютер Vdo M 1.1 WlВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброго дня, нема, всі моделі з GPS можна переглянути за посиланням: https://veliki.com.ua/ua/dir_gps-computer.htm
Велокомпьютер X-light 18
Велокомпьютер X-light 18ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Добрий день, показує відстань за подорож, тобто Ви можете скинути покази TRIP перед поїдкою і в кінці подорожі можете дивитись пробіг за день
Відображено 56 товарів
0
Ціна, грн
Вид велокомп'ютера
Бренд
💰 Товарів у розділі56
💲 Цінавід 257 грн
💎 Знижкадо 40%
🔥 Від брендівSunDing, X-Light, XLC та інше
✅ Вид велокомп'ютераДротовий, Бездротовий
✅ Функціональні особливостіВимірювання каденсу, Альтиметр, Підсвічування дисплея та інше
Велокомп'ютери будуть доставлені в місті: Одесі, Києві, Дніпрі, Харкові, Тернополі, Чернігові, Івано-Франківську, Кропивницького, Житомирі, Херсоні, Львові, Сумах, Запоріжжя, Хмельницькому, Луцьку, Черкасах, Миколаєві, Вінниці і в інших містах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00