Ми працюємо. Робіть замовлення, а питання пишіть нам у Телеграмм. Усім нам перемоги!

Велокомп'ютери

 

Без велокомп'ютера неможливо собі уявити сучасного байкера. Велокомп'ютер допомагає відслідковувати всі важливі для велосипедиста показники і дані. Сучасні електронні помічники фіксують кількість кілометрів, які проїхав велосипед; кількість годин, проведених у дорозі; а також «повідомляють» середню швидкість. Більш дорогі моделі запрограмовані на кілька десятків функцій. 

Велокомп'ютери бувають двох типів — бездротові та дротові. Звичайно, у них є істотні відмінності і свої переваги. Детальніше навіщо потрібен цей девайс читайте в нашій статті "Всім! Всім - велокомп'ютер на велосипед" і про нюанси вибору читайте в нашій статті "Як вибрати велокомп'ютер".

 

105 товаров
Велокомпьютер Bryton Rider 10 E
Хороший велокомпьютер, достаточно информативен, миниатюрный и с подсветкой, с датчиком сердечного ритма соединился со второго раза. Единственное что нужно докупать не совсем дешевые датчики скорости и каденса.
Велокомпьютер Giant Neos PRO+
Это велокомпютер полный развод и лажа Купил теперь не знаю что делать.
В комплект не входит RIDESENSE и это нигде по тексту не написано Из описания можно понять что это полный комплект. Но это развод, чтобы купили а потом думали что делать дальше. Беда в том, что фирменный RIDESENSE от Giant еще один развод. Он сделан таким образом что можно покрепить только болтом на стрелу и только фирменного велика Giant. Не ожидал от такой фирмы Велики такого развода на бабки
Велокомпьютер Blackburn Atom SL 5.0
Не подходит для найнера!!! чем короче у вас втулки, соответственно и уже рама и вилка, тем больше вероятности что эта еб**ь подойдет
Отображено 105 товарів
0
Ціна, грн.
Вид велокомп'ютера
Бренд

Часті питання про Велокомп'ютери

Велокомп'ютери - ТОП 5 покупок

Велокомп'ютери - ТОП 5 крутих

Велокомп'ютери - все про вибір

Чому ми найкращі?

  • ✔ 16 років продаємо все для спорту
  • ✔ Самі займаємося спортом все життя
  • ✔ 36673 товара і 3000 власних відеооглядів
  • Найкращі умови розстрочки
  • ✔ 96% покупців поставили нам 5 і 4
Велокомп'ютери будуть доставлені в місті: Одесі, Києві, Дніпрі, Харкові, Тернополі, Чернігові, Івано-Франківську, Кропивницького, Житомирі, Херсоні, Львові, Сумах, Запоріжжя, Хмельницькому, Луцьку, Черкасах, Миколаєві, Вінниці , а також в будь-яких інших містах України.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 Cб-Нд 10-15:00