Дитячі велокрісла

Дитячі велокрісла значно полегшують життя молодим батькам. Адже купивши якісне та безпечне дитяче велокрісло, немає необхідності відмовлятися від задоволення - покататися на велосипедах. Дитину можна взяти з собою на велосипедну прогулянку.
Дитячі велокрісла бувають передніми і задніми. Передні розраховані для катання самих маленьких, і у них є вагове обмеження - до 15 кілограмів. Для діток постарше вибирають моделі з кріплення ззаду. Таке крісло встановлюється на багажник або кріпиться до підсідельної труби на спеціальних дугах. У цьому розділі ви також можете вибрати дитячі коляски для різних видів спорту. Детальніше читайте в нашій статті "Як правильно підібрати дитяче велокрісло".

144 товари
Детское велокресло Bellelli Rabbi...
Кресло понравилось. Крепление внушает доверие, кресло легко снимается/одевается, можно запереть его в креплении на ключ. Очень удобно, что ребенок на виду.
Одно "но". При установке на горный велосипед ( у меня Прайд не помню модель) оказалось что: 1) кресло мешает повороту руля, существенно уменьшая угол вращения руля; 2) грудью ложишься на голову ребенку, приходится очень неестественно изгибаться.
Проблему удалось решить за 190 грн купив и установив "Удлинитель штока вилки" (покупал не сдесь). В результате посадка получилась почти "городская" и вышеописанные проблемы разрешились.
Детское велокресло Bellelli Littl...
Велокреслом довольны, масса регулировок! Один раз у нас ребенок в нем заснул, так и это предусмотрено производителем - велокресло можно наклонить. К креплению и надежности велокресла пока нет никаких нареканий.
Відображено 144 товари
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі144
💲 Цінавід 1710 грн
💎 Знижкадо 30%
🔥 Від брендівLongus, Author, Hamax та інше
✅ Тип кріпленняСпереду на рульову трубу, Позаду багажника, Ззаду на підсідельну трубу
✅ Вага дитиниДо 15 кг (Вік від 1 до 3-5 років), До 22 кг (Вік від 1 до 5-6 років)
Дитячі велокрісла будуть доставлені вам в місті: Дніпрі, Одесі, Києві, Харкові, Вінниці, Кропивницького, Херсоні, Чернігові, Хмельницькому, Миколаєві, Житомирі, Рівне, Львові, Івано-Франківську, Запоріжжя, Тернополі, Сумах, Полтаві і всюди по Україні .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00