Ми працюємо. Робіть замовлення, а питання пишіть нам у Телеграмм. Усім нам перемоги!

Дитячі велокрісла

Дитячі велокрісла значно полегшують життя молодим батькам. Адже купивши якісне та безпечне дитяче велокрісло, немає необхідності відмовлятися від задоволення - покататися на велосипедах. Дитину можна взяти з собою на велосипедну прогулянку.
Дитячі велокрісла бувають передніми і задніми. Передні розраховані для катання самих маленьких, і у них є вагове обмеження - до 15 кілограмів. Для діток постарше вибирають моделі з кріплення ззаду. Таке крісло встановлюється на багажник або кріпиться до підсідельної труби на спеціальних дугах. У цьому розділі ви також можете вибрати дитячі коляски для різних видів спорту. Детальніше читайте в нашій статті "Як правильно підібрати дитяче велокрісло".

197 товаров
Детское велокресло Bellelli Rabbi...
Кресло понравилось. Крепление внушает доверие, кресло легко снимается/одевается, можно запереть его в креплении на ключ. Очень удобно, что ребенок на виду.
Одно "но". При установке на горный велосипед ( у меня Прайд не помню модель) оказалось что: 1) кресло мешает повороту руля, существенно уменьшая угол вращения руля; 2) грудью ложишься на голову ребенку, приходится очень неестественно изгибаться.
Проблему удалось решить за 190 грн купив и установив "Удлинитель штока вилки" (покупал не сдесь). В результате посадка получилась почти "городская" и вышеописанные проблемы разрешились.
Детское велокресло Bellelli Littl...
Велокреслом довольны, масса регулировок! Один раз у нас ребенок в нем заснул, так и это предусмотрено производителем - велокресло можно наклонить. К креплению и надежности велокресла пока нет никаких нареканий.
Детское велокресло Bellelli Littl...
Детское велокресло Bellelli Little Duck Standard с какого веса , и как крепит его ,если у меня сзади трос по раме проходит
мой вайбер 0960136015
Детское велокресло Hamax Smiley
Кресло понравилось и мне и ребенку. Амортизирует неровности. Все выглядит надежно. Едиственный минус - нет крепления для заднего фанарика, но думаю это поправимо.
Отображено 197 товарів
0
Ціна, грн.
Бренд

Часті питання про Дитячі велокрісла

Дитячі велокрісла - ТОП 5 покупок

Дитячі велокрісла - ТОП 5 крутих

Дитячі велокрісла - все про вибір

Чому ми найкращі?

  • ✔ 16 років продаємо все для спорту
  • ✔ Самі займаємося спортом все життя
  • ✔ 36674 товара і 3000 власних відеооглядів
  • Найкращі умови розстрочки
  • ✔ 96% покупців поставили нам 5 і 4
Дитячі велокрісла будуть доставлені в місті: Дніпрі, Одесі, Києві, Харкові, Вінниці, Кропивницького, Херсоні, Чернігові, Хмельницькому, Миколаєві, Житомирі, Рівне, Львові, Івано-Франківську, Запоріжжя, Тернополі, Сумах, Полтаві , а також в будь-яких інших містах України.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 Cб-Нд 10-15:00