Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

М'ячі для фітнесу Power System

М'ячі для фітнесу Power System багато чоловіків помилково вважають виключно жіночим аксесуаром для спорту. Багато професіоналів можуть довести протилежне, оскільки цей тренажер незамінний для вправ на зміцнення прихованих м'язів вашого тіла, які зазвичай не задіяні. Вправляючись з фітболами Пауер Систем, ви не просто займаєтеся фітнесом, а тренуєте групи м'язів, які напружуються саме в той момент, коли вам потрібно витримувати рівновагу під час тренування з м'ячем. Тому вправи з ним дуже ефективні для тих, хто хоче м'яко та поступово перетворити рельєфність свого тіла або просто урізноманітнити своє спортивне життя.

16 товарів
Фитбол Power System PS-4011 55 см
Собираюсь попробовать этот спортивный снаряд, который многие атлеты-мужчины недооценивают и считают "девчачьим". На самом деле. при работе на фитболе с тяжёлыми гантелями хорошо включаются в работу мышцы кора, выполняющие стабилизирующую функцию. Всем советую.
Фитбол Power System PS-4018 85 см
Недавно обновлял у себя в зале инвентарь,так встал вопрос где купить мячики для фитнеса,выбора много,а вот где купить качественный товар.это вопрос.Я решил приобрести здесь,и не прогадал с выбором.Качественный товар,я то в этом разбираюсь.Быстрая доставка,что ещё надо.
Відібрано 16 товарів з 87
1
Максимальне навантаження
Бренд
Особливості
Бренд
Power System
💰 Товарів у розділі16
💲 Цінавід 1000 грн
🔥 Від брендівPower System
✅ ТипФітбол
✅ Діаметр71-80 см, 51-60 см, 61-70 см та інше
М'ячі для фітнесу Power System будуть доставлені в місті: Дніпрі, Одесі, Харкові, Києві, Вінниці, Житомирі, Миколаєві, Полтаві, Чернівцях, Рівне, Сумах, Кропивницького, Львові, Чернігові, Херсоні, Запоріжжя, Черкасах, Хмельницькому і всюди в Україні, де є служби доставки .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00