Шоломи

Гірськолижний шолом слугує насамперед для захисту голови спортсмена від травм при падінні. Крім цього, ще здійснює захист від холоду і снігу, а також забезпечує вентиляцію голови. Багато шоломів завдяки яскравому дизайну виконують відмінну декоративну функцію.

335 товарів
Горнолыжный шлем Cairn Orbit
Горнолыжный шлем Cairn OrbitВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Добрий день. Гірськолижний шолом Cairn Orbit виконує ряд важливих функцій. По-перше, він забезпечує максимальний рівень безпеки під час катання на лижах, оскільки має стійку конструкцію та забезпечує надійний захист голови в разі удару. По-друге, шолом Cairn Orbit має систему вентиляції, яка дозволяє регулювати температуру та вологість всередині шолому, забезпечуючи комфорт та свіжість під час катання. Крім того, гірськолижний шолом Cairn Orbit має налаштовувану систему фіксації, яка дозволяє налаштувати розмір шолому під різні розміри голови, що забезпечує оптимальний комфорт та підтримку голови.
Відображено 335 товарів
0
Ціна, грн
Конструкція
Бренд
💰 Товарів у розділі335
💲 Цінавід 941 грн
💎 Знижкадо 40%
🔥 Від брендівJulbo, Bolle, Dainese та інше
✅ Для когоДля хлопчика, Для дівчинки, Для жінок та інше
✅ ТипСноубордичний, Гірськолижний
Шоломи доставимо в місті: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Чернівцях, Кропивницького, Херсоні, Рівне, Хмельницькому, Івано-Франківську, Запоріжжя, Сумах, Тернополі, Полтаві, Луцьку, Черкасах, Вінниці, Миколаєві і в інших містах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00