Підніжки для велосипеда

Підніжки для велосипедів купують ті любителі поїздок, хто звик паркувати свій байк у вертикальному положенні. Часто в подорожах виникає необхідність зробити зупинку або невеликий привал. Підніжки в цьому випадку відіграють роль захисту корпусу велосипеда від забруднення і подряпин, які можуть виникнути, якщо покласти велосипед на землю, обперти на паркан або дерево. Також актуальна вертикальна парковка, якщо до велосипеда прикріплений вантаж.
Підніжки виготовляють з міцних сплавів і кріплять, як правило, на задні пера. Вони легко встановлюються і регулюються по висоті завдяки спеціальним гвинтам. Є спеціальні підніжки, які рекомендують для застосування на велосипеді з дисковими гальмами.

65 товарів
Подножка Cannondale Si Kickstand V3
Подойдёт ли данная подножка на велосипед:
cannondale trail sl 4 feminine 29" 2022
Подножка Author AKS-500
Бомба для мого pride rebel 9.2 Легка та міцна. Досить туга і ймовірність відкриття на ямці у неї невелика. Також є можливість швидко зменшити довжину та ще меньш перейматися про відкриття у лісі на корінні або каменяці. Я задоволен.
Подножка Scott 26-28"
Доброго вечора. Приїхала поштою сьогодні ніжка, але не дуже розумію, як її встановити (новачок). Відео, опису нема.
Велосипед scott 740 scale 2017
Підкажіть. Дякую!
Подножка Green Cycle GKS-010
Підійшло на дитячий велосипед з колесами 24 дюймів. Не вистачає м'якої прокладки під верхню планку, щоб не облущувалася фарба, треба самому підкладати, або намотувати.
Подножка Syncros Direct Mount 2-Bolt
Подножка Syncros Direct Mount 2-BoltВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Добрий день, ні. Ця підніжка сумісна з велосипедами Scott серії Aspect
Відображено 65 товарів
0
Ціна, грн
Діаметр коліс
Бренд
Особливості
💰 Товарів у розділі65
💲 Цінавід 160 грн
💎 Знижкадо 40%
🔥 Від брендівCannondale, XLC, Author та інше
✅ ТипБічна (на заднє перо), Центральна
✅ Діаметр коліс29", 26", 16" та інше
Підніжки для велосипеда доставимо в місті: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Луцьку, Хмельницькому, Івано-Франківську, Сумах, Вінниці, Львові, Миколаєві, Рівне, Ужгороді, Житомирі, Херсоні, Тернополі, Черкасах, Полтаві і у всіх інших населених пунктах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00