Біговели

Біговел — дуже популярний засіб пересування для дітей від 1 року до 3-4 років. Конструкція біговела нагадує велосипед, але без педалей. Дитина під час їзди на біговелі відштовхується від землі ногами, що дозволяє йому набирати швидкість і одночасно тримати баланс. У майбутньому це допоможе легко пересісти на двоколісний велосипед. Це прекрасний тренажер для вестибулярного апарату. Щоб освоїти біговел, малюкові знадобиться всього 2-3 дня. Завдяки невеликій вазі і габаритам, його легко брати з собою на прогулянку, заносити в транспорт і зберігати вдома. Якщо у вас залишилися питання, радимо почитати статтю «Який велосипед вибрати дитині». Це перший крок в освоєнні велосипеда для кожної дитини, яка мріє навчитися кататися на велосипеді. Він здатний легко навчити вашу дитину тримати рівновагу і весело проводити час з друзями.

176 товарів
Беговел Yedoo Fifty 50 A
Отличная вещь, особенно когда два ребенка, один хочет самокат, а другой велосипед. Таким образом я убила двух зайцев сразу) Сиденье регулируется по высоте и подходит для можно выставить под обоих детей. Ручки выполнены из качественной резины и выглядят долговечными. Руль имеет удобную форму (с небольшим наклоном вперед). Сам беговел хоть и стальной, но весит совсем немного, даже у меня он не вызывает никаких трудностей.
Беговел Yedoo Fifty 50 B
Понравился этот беговел наличием тормоза, не один из тех, что я просматривала не имел тормоза. И в остальном беговел отличный, легкий, с удобным сиденьем. Дочери 2,5 года и она постоянно на нем катается. Разгоняется очень хорошо, но за ее безопасность переживаю не сильно, знаю, что в любой момент может затормозить.
Беговел Cruzee WWh
Беговел Cruzee WWhКостянтин
замовляли біговел CRUZZE.
якісний і бомба який легенький.
швидкий зворотній зв'язок, швидка доставка.
єдиний мінус, що реальний колір не відповідає кольору, що на фото(( і то дуже
Самокат-беговел Scoot and Ride Highw...
Долго не могла решить, что лучше дочери купить - беговел или самокат, а потом увидела эту модель и решила ее взять. Дочери очень нравится, легко трансформируется, за год, что она на нем катается ничего не сломалось. Максимальная нагрузка - 50 кг, так что еще долго будем на нем кататься.
Беговел Yedoo Too Too I
Отличный беговел, для дочери брали, когда ей было 1,5 года, сразу же стала на нем кататься. Равновесие хорошо держит. Сиденье удобное, его можно регулировать под рост ребенка. Вес самого беговела небольшой, и ребенку удобно его нести, и мне, когда дочь устает.
Відображено 176 товарів
0
Ціна, грн
Матеріал рами
Бренд
💰 Товарів у розділі176
💲 Цінавід 794 грн
💎 Знижкадо 20%
🔥 Від брендівMongoose, Scott and Ride, Tilly та інше
✅ Для когоДля дітей
✅ КолірБілий, Зелений, Сірий та інше
Біговели будуть доставлені вам в місті: Одесі, Дніпрі, Харкові, Києві, Житомирі, Рівне, Вінниці, Чернігові, Чернівцях, Кропивницького, Івано-Франківську, Тернополі, Полтаві, Миколаєві, Ужгороді, Запоріжжя, Херсоні, Львові , а також в будь-яких інших містах України.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00