Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Аптечки

30 товарів
Аптечка Pinguin First Aid Kit 2020 M
Досить містка, з відсіками більшими і меншими, у тому числі прозорі, щоб відразу було видно, що де знаходиться. Ідеально підходить для поїздок, відпочинку або інших видів активного відпочинку, легко поміститься навіть у маленькому рюкзаку.
Аптечка Tasmanian Tiger First Aid Mini
Мені потрібна була базова аптечка, яка була б досить гарною для того, щоб вмістити все найнеобхідніше, а також деякі інші речі, які я ношу з собою. Ця аптечка покривала все це із запасом усіх предметів першої необхідності та достатнім простором для кількох інших предметів, які я ношу із собою як медичний працівник. Живе в рюкзаку і легко пізнається всіма, хто шукає аптечку.
Аптечка Lifesystems Outdoor First Aid Kit
Ідеальний та доступний комплект для коротких гірських походів/кемпінгів, у ньому є все, що потрібно для легких травм і в тих випадках, коли допомога може бути далекою. Компактний та легкий.
Відображено 30 товарів
0
Упаковка
Бренд
Особливості
💰 Товарів у розділі30
💲 Цінавід 252 грн
💎 Знижкадо 15%
🔥 Від брендівHIKO, Tasmanian Tiger, Lifesystems та інше
✅ НаповненняЗ наповненням, Без наповнення
✅ УпаковкаТверда, М'яка
Аптечки будуть доставлені в місті: Харкові, Одесі, Дніпрі, Києві, Кропивницького, Ужгороді, Херсоні, Житомирі, Вінниці, Полтаві, Черкасах, Івано-Франківську, Сумах, Тернополі, Хмельницькому, Чернігові, Миколаєві, Рівне і всюди по Україні .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00