Топ цікавих байків 22-го року, доступних вже у 21-му

З кожним роком велосипеди стають все досконалішими, а їхній цінник неухильно лізе вгору. В 21 році вже не реально купити середньорівневий брендовий велосипед до 20 тисяч грн. А тому цю нішу щільно зайняли вітчизняні та маловідомі закордонні бренди. Лоу лвл вітчизняної велоіндустрії мешкає десь від 4 тисяч і до 10 тис. грн, середній ціновий сегмент у проміжку між першим та другим десятком тисяч вітчизняної валюти також. А вже починаючи з 20 і більше можна собі дозволити вели світових лідерів індустрії, чи вітчизняні, але вже в лакшері комплектації.

У цій статті ми хочемо коротко оглянути ті велосипеди року, що наближається, які вибиваються з рамок повсякденної норми, які можна купити вже на даний момент.

На чолі цього списку стоїть найдоступніший гравійник – Reid Granite 1.0

Зібраний байк на повністю алюмінієвому фреймсеті, має 14 передач та дискові гальма. Що його сильно виділяє на тлі аналогічних за ціною байків, то це не нарамні манетки, а дуал-контролі, як у «дорослих» гревелів. Задня втулка під касету, а не під тріщину. Тож не варто боятися, що вісь втулки лусне або погнеться. Та й весь рівень комплектуючих просто на висоті: втулки Quando, гальма – Tektro, ободи – Alex Rims, гума Kenda, трансмісія Shimano і таке інше. Не секрет, що багато виробників у ті вузли, які користуються увагою покупців, ставлять хороші комплектуючі, а на ті, куди покупець, швидше за все, не подивиться, ставлять ноунейм. Так ми часто можемо бачити гарний задній перемикач та втулки All Terra, або гальма якісь Logan чи Radius. Хто ці представники орієнтальної культури – нікому не відомо. У Reid Granite 1.0 таких сюрпризів немає. І на тлі всього вищесказаного ціна гравійника, яка коливається в районі 500 $, - це просто супер демпінг та приниження конкурентів.

Reid – це австралійський бренд, який поки що не особливо знайомий нашим співвітчизникам, але гарний рівень якості виконання та збирання, брендові комплектуючі та доступний рівень цін виправлять цей недолік.

На другому місці нашого топу незвичайних новинок знаходиться підлітковий гірський велосипед VNC Blaster FS на 24" колесах.

Досить звична комплектація для брендового велосипеда на семириковій трансмісії, дисковій механіці та пружинно-еластомірній вилці на алюмінієвій рамі грає зовсім іншими фарбами завдяки плюсовим колесам. Вони мають цілих 3" шириною, що дозволяє велосипеду їхати і по піску, і по оранці. Також на такому вілсеті цілком комфортно катати по снігу. Так що сезон ваш юний велосипедист може не закривати. Дана модель також є і на ригідній вилці. Такий байк коштує трохи дешевше, важить менше, але й позбавлений плюшок, які дарує амортизація на гірському велосипеді.

Vnc – цей бренд родом із туманного Альбіону. Хлопці вже понад 20 років випускають велосипеди і завдяки великому досвіду та доступній ціні досягають непоганих результатів.

Третє місце у цьому топі ми не могли не віддати абсолютно традиційному та звичному хардтейлу Kinetic Storm

Цей байк був затребуваним за минулий сезон у нашому магазині. А якщо врахувати, що наш асортимент велосипедів налічує понад 2000 моделей, то така затребуваність Kinetic Storm говорить багато про що. Ця модель, зібрана на алю рамі та досить непоганій пружинно-еластомерній вилці, має 21 передачу та дискові механічні гальма. Тішить наявність встановленої підніжки та бездоганний бордовий колір найнера (хоча на смак та колір…).

Kinetic – марка українських велосипедів компанії Pro Bicycle Group. Під цим брендом випускаються байки бюджетного цінового діапазону. При цьому вони жодного разу не макетні, а функціональні. Як правило, тут панує Shimano Tourney та Altus. Такі байки розраховані на прогулянкову та ком'ютингову експлуатацію.

Ще одним топом від Pro Bicycle Group став Cyclone PRO 1.0

Це справжній крос-кантрійний хардтейл, основою якого стала карбонова рама. Причому ця карбонова рама вищого рівня. Тут використовується японське карбонове волокно, дропаути заднього трикутника під втулку Boost і вісь, асиметричне задне пір'я, внутрішнє проведення тросів, агресивна атакуюча геометрія - загалом, тут уже все по дорослому, і за такі вели вітчизняного виробника не те, що не соромно, але і гордість відчуваєш.

Cyclone – топовий бренд компанії Pro Bicycle Group. Байки цього бренду можуть похвалитися чудовою комплектацією та впровадженням сучасних технологій. Велосипеди Cyclone поки що конкурентів у співвідношенні комлектація\ціна на українському ринку не мають.

Якщо ми вже торкнулися крос-кантрі, то складно обійти стороною топовий двопідвіс, який вже є в наявності, від іспанського виробника – Orbea OIZ M10

OIZ, що двічі перемагав у гонці кубка світу – це легкий, жорсткий і швидкий двопідвіс зі 120 мм ходом амортизації Fox, 12-швидкісною трансмісією і гальмами Shimano XT M8100. І все це встановлено на супертехнологічну карбонову раму з довічною гарантією.

Orbea - іспанський бренд, що займає топові позиції у велоіндустрії. Один з небагатьох, який може похвалитися європейським виробництвом велосипедів, а також довічною гарантією на раму та вілсети.

Це був топ найяскравіших і найзначніших байків 2022 року, які ви вже можете придбати у нашому магазині veliki.com.ua. Але варто зазначити, що байки 2022 року тільки починають заїжджати на наш ринок, так що попереду ще багато цікавого.

А ще у нас багато аксесуарів та запчастин до велосипедів, а окрім у нашому магазині є все для туризму, риболовлі, фітнесу, спорту та багато чого ще.

Асфальт Асфальт і рівний грунт Вибоїстий грунт, спуски Де завгодно

Коментарі до статті «Топ цікавих байків 22-го року, доступних вже у 21-му»

Ваш коментар буде першим!
Ваше фото
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00