Масажний м'яч EasyFit TPR 6 см

1588953.
Масажний м'яч EasyFit TPR 6 см - фото 1
Масажний м'яч EasyFit TPR 6 см - дополнительное фото 1
Масажний м'яч EasyFit TPR 6 см - дополнительное фото 2
Масажний м'яч EasyFit TPR 6 см - фото 1
Масажний м'яч EasyFit TPR 6 см - дополнительное фото 1
Масажний м'яч EasyFit TPR 6 см - дополнительное фото 2
Оранжево-чорний
99 грн0 грн
Цей товар було продано та він більше не буде доступним в Україні. Ми можемо підказати вам аналоги товару "Масажний м'яч EasyFit TPR 6 см".
  • 333 людини

Опис до товару Масажний м'яч EasyFit TPR 6 см

Масажний м'яч EasyFit TPR 6 см - твердий м'яч для самомасажу максимальної компресії, спрямований на полегшення незначних та суттєвих м'язових болів, зняття м'язової напруги. Імітує тиск ліктя масажиста. Дозволяє проводити глибокий масаж м'язів та міжм'язових тканин моментально до та після змагань чи тренувань.

Здійснюючи тиск м'ячиком за допомогою рук, спираючись на стіну або лежачи на підлозі, ви можете використовувати м'ячик для масажу м'язів шиї, плечей, рук, спини, грудей, попереку, сідниць, ніг, литкових м'язів або будь-якої точки, де відчуваєте біль.

Щоб виконати глибокий масаж м'язів, звільнитися від м'язових вузлів та перегинів, м'яч має бути нерухомим та впливати на проблемні зони протягом кількох секунд. Після зняття напруги перекочуйте м'яч з боку на бік або круговими рухами, щоб провести перехресний масаж.

Самомасаж м'ячиком є формою міофасціального релізингу. Міофасціальний релізинг допомагає підготувати тіло до тренування, прискорити відновлення після фізичних навантажень, сприяє покращенню діапазону рухів без особливих силових витрат та ризику.

М'яч виготовлений з термопластичної гуми (TPR) та відрізняється високою щільністю та твердістю. Матеріал легко очищається і має стійкість до миючих засобів, у тому числі на спиртовій основі.

Характеристики:
  • Діаметр: 6 см;
  • Матеріал: TPR;
  • Вага: 150 г.

*Колірний відтінок зображення товару на фото може трохи відрізнятися від фактичного.

Характеристики до товару Масажний м'яч EasyFit TPR 6 см

Бренд
Діаметр, см
6
Матеріал
Гума

Відгуки до товару Масажний м'яч EasyFit TPR 6 см

Ваше фото
Дінара
0 0
Швидка доставка та гарна якість товару)))
Ваше фото
ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
0 0
Дякуємо за відгук!
Ваше фото
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00