Велосипеды с видеообзорами

К сожалению, мы не успеваем отснять видеообзоры на все модели, которых за год проходит через наш магазин до 5000. В хорошие годы мы делали до 1000 видео-обзоров, но сейчас это число очевидно значительно меньше. Чтобы упростить визуалам процесс выбора, велосипеды с видео мы вынесли в специальный фильтр, на странице которого вы находитесь. Вы можете смотреть обзоры прямо с этой странице пролистав на выбранном велосипеде фотографии - после них идет видео-обзор. Наслаждайтесь.

Отобрано 142 товарa из 2383
1
Цена, грн
Рост велосипедиста, см
Тип амортизации
Тип вилки
Ход вилки
Тип заднего амортизатора
Ход задней подвески
Диаметр колеса
Год
Бренд
Особенности
С видеообзорами
142 товара
Велосипед Scott Aspect 960
Купил данный велосипед, комплектация отличная, хорошо показал себя на дороге.
Единственный минус - доставку и комиссию Новой Почты пришлось платить мне (это с учётом того, что на сайте указано что доставку товара оплатит интернет-магазин). В таком случае уберите данный пункт с сайта либо работайте добросовестно.
Велосипед Scott Scale 980
Другий велосипед у данного продавця.
Задоволений повністю.
Прохання ставити на велики гріпси анатомічної форми. Розумію що їх кожен може замінити та ті що йдуть в стоці так собі. Ціна в 250+ а ефект значно кращий в рази. Дякую за велик. Апарат те що треба!.
Велосипед Spirit Echo 9.3 29"
Маю такий велосипед, в розмірі L з колесами 29''. Орієнтовна вага 15,3 кг. В майстерні попросив зважити.
Велосипед Spirit Echo 9.4 29"
І настав час написати відгук про цей байк. Брав його не тут, але узагалі ніде про нього відгуків немає. Байк хороший, неймовірний за свої на той момент 23к. Наскільки я розумію Spirit як Cyclone- Українські компанії, але байки виробляються у Китаї. На ньому їздив, стрибав, літав, лише не виїжджав поки на кантрі трасу :( Але в місті експлуатую доволі жорстко, і він тримається вже майже як півроку. Які я для себе вивів нюанси по ньому:
-Педалі під заміну. Вони то стокові гарні, але лише для спокійної їзди, а для чогось більш жорсткого зчеплення не вистачає- вони відносно малі. А ну й плюс вони гнуться доволі швидко
-Спиці на 4 місяць ледь послабились, але то вже не проблема, все легко вирішується
-Їдучи і слухаючи дабстеп він починає летіти над землею :(
Висновок: байк бімба, хоча були побоювання коли його купував, оскільки раніше нічого не чув. Але зараз не шкодую
Велосипед Orbea MX 40 29"
Гарний велик, єдине довелось з коробки як дістав та зібрав то була вісмірка на задньому колесі але в майстрні все налаштували поряд з домом, їде бодро, але в майбутньому зніму передні зірки та поставлю 1 зірку на 36+ зубів та залишу задню тільки перекидку, чорний колір просто бомба!
💰 Товаров в наличии142
💲 Ценаот 4200 грн
💎 Скидкадо 35%
🔥 От брендовMarin, Pride, ХВЗ и др.
✅ Для когоДля мальчика, Для мужчин, Для девочки и др.
✅ Тип амортизацииДвухподвес, Хардтейл, Без амортизации
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 CБ-ВС 10-15:00