Ціни брендових велосипедів

Діапазон цін на велосипеди набагато ширший, ніж у автомобілів. Від 100 до 10000 доларів-в сто разів відмінність, це неабияк. Виділяючи бюджет на велосипед, ви повинні розуміти, які переваги отримаєте, чи потрібні вони вам. І навпаки, якщо ви вже знаєте, які технології і обладнання повинні бути на вашому велосипеді – ви зрозумієте, на які цінники звертати увагу. Повну статтю, Як вибрати велосипед за стилем катання, за зростом і за ціною – читайте тут.


Пропоную вам огляд цін на брендові велосипеди. Для кожного цінового діапазону вказую найважливіші параметри, щоб ви могли порівняти ваш бюджет своїм очікуванням від придбаного апарату.

ЦІНА $120-300

Відразу скажу, спортивний велосипед (гірський, або двопідвіс і т. д.) за таку ціну шукати не варто. Але зате ви можете придбати недорогий дорожній велосипед на сталевій рамі, як правило з однієї, іноді з трьома швидкостями. Це буде не дуже легкий, не напханий технологіями велосипед для міста, селища, села, дачі. Та й які потрібні технології, якщо ви хочете просто їздити, не дбати про обслуговуванні, не сильно боятися якщо велосипед вкрадуть? А про вагу тут взагалі говорити зайве, адже цей велосипед служить не для гонок, і навіть не для фітнесу. Це робоча конячка, причому за ці гроші-вельми симпатична! Цей велосипед можна сміливо дарувати мамам і татам, бабусям і дідусям. А дівчина у сукні і солом'яному капелюсі на такому велосипеді буде виглядати просто чудово, здійснюючи неспішну поїздку влітку путівцем. Такі дорожні велосипеди добре і м'яко котять, плавно розганяються. Забезпечені необхідними господарськими аксесуарами: кошик, багажник, дзвінок, підніжка, захист від ланцюга.

ЦІНА $300-500

За цю суму Ви отримаєте молодший в лінійці велосипед хорошого бренду. Комплектуючі будуть невисокого класу, але цілком робочі. Погляньте на всю лінійку велосипедів на такій же рамі. Якщо ви побачите велосипеди за екв. 1000 і більше дол. - це означає, що рама гідна комплектуючих більш високого класу. Наприклад, Scott Aspect 660 вартістю близько 500 дол. випускається з тією ж рамою, що і Scott Aspect 610 за ~1200 дол. Тобто, купуючи молодшу модель в лінійці, ви отримуєте головне - висококласну раму. Комплектуха справа наживна. Ви можете з часом, у міру появи грошей підвищувати рівень комплектуючих, і зібрати на цій рамі велосипед класом вище, ніж топовий Aspect 610. Було б бажання і кошти. Велосипед за ціною 300-500 дол. - це мінімально прийнятний варіант, розрахований на недосвідчених новачків, використовуваний для велопрогулянок, покатушок і походів, який не буде доставляти Вам проблем. Амортизатор в цьому діапазоні буде тільки спереду на вилці, або його не буде взагалі (у разі "міських ракет", круїзерів тощо). "Амортизатор" в таких велосипедах, це досить голосно сказано. Це буде пружинно-еластометрна вилка з ходом 80-100 мм, досить важка і не відрізняється ефективністю обробки нерівностей. Повноцінними амортизаторами можуть бути повітряно-масляні і пружинно-масляні вилки, але це вже наступний ціновий діапазон. Однак ваша вилка, хоч її і називають "макетом амортизатора в натуральну величину", все-таки буде знижувати вібрації і удари в кермо, що значно підвищує ваш комфорт. Багато моделей вилок мають систему "локаут", що дозволяє робити вилку жорсткою на рівних ділянках їзди. На таких вилках їздять дуже багато, і нічого...Щодо інших комплектуючих (колеса, "палиці", втулки, гума, трансмісія і т. д.) - тут все традиційно якісне, робочий, хоч і надто легке. Звичайна "чесна" вага велосипеда в цьому класі - 14-15,5 кг. Якщо Ви бачите ціну нижче $300 за велосипед - будьте уважні, чудес не буває.

І наостанок 3 фактори, які треба врахувати:

  • Якщо ви маєте високі запити до рівня амортизатора і комплектуючих, то вибирайте велосипед з наступних двох категорій. Ця категорія називається "робочий мінімум".
  • Заміна комплектуючих на більш високий клас обійдеться вам на 30-50% дорожче, ніж придбання готової моделі більш високого класу.
  • Гарна новина полягає в тому, що ви майже завжди зможете продати в інтернеті свої комплектуючі, які ви замінили на більш високий рівень.

ЦІНА $500-1500

У цьому досить широкому діапазоні ви знайдете "серйозні" і цікаві моделі в розділах гірських, кросових, туристичних і міських велосипедів. За ці гроші ви вже маєте право" на повітряну, або як мінімум пружинно-масляну вилку, які по праву можуть називатися амортизаторами. Такі вилки, в порівнянні з пружинно-еластомерними, набагато менше "туплять", добре відпрацьовують рельєф траси, забезпечуючи хороший контроль в їзді. Радує і кількість налаштувань амортизаторів. Наприклад, пружинно-масляна вилка може мати настройку швидкості відскоку (з якою швидкістю вилка повинна розтискатися після стиснення), локаут, а також регулювання ходу (наприклад 80, 100 і 120 мм). Повітряна вилка - це найкраще, що є сьогодні. Замість сталевої пружини тут повітряна камера, що робить вилку набагато легше! Якщо в пружинної вилці жорсткість ви можете змінити тільки помінявши пружину (купити змінну пружину - дуже складне завдання), то жорсткість повітряної вилки змінюється за допомогою спеціального насоса, яким ви додаєте повітря в камеру.Повітряна вилка може мати регулювання швидкості стиснення, швидкості відскоку (розтиснення), регулювання ходу, а також технології стабільної платформи, які знижують вплив паразитного розгойдування підвіски під час педалювання. Починаючи від 1000 дол. і вище з'являються двопідвіси. Це найбільш досконалі велосипеди для бездоріжжя (крос-кантрі, олл-маунтін, трейл), і їх переваги добре описані вище. Крім рами і підвісок високого класу, такі велосипеди вбирають новітні технології, що підвищують їх ефективність. Про кожну технологію розповісти тут не вийде, тому поки що просто засиплю вас термінами: подвійний або потрійний баттинг труб; гидроформинг; конічний або 1,5-дюймовий рульовий стакан; каретка стандарту ВВ30, порожнисті вставні осі втулок, фрезеровані елементи рами; задні пера і дропаути з системою віброгасіння і т. д. Щодо решти обладнання велосипедів в даній ціновій ніші - воно відповідає своєму класу. Перемикачі, трансмісія, обіддя, гума, спиці, втулки, палиці... всі без винятку набагато більш легке, технологічне і красиве, ніж велосипеди в початковій ціновій ніші. Словом, велосипед надовго і всерйоз.

ЦІНА $1500-10000

В цьому сегменті знаходяться справжні гоночні або просто супер-"наворочені" снаряди у всіх категоріях. Супер-легкі крос-кантрійні і олл-Маунтін двопідвіси з карбону, елітні шосейники, круізери і Електровелосипеди... словом високотехнологічні та ексклюзивні моделі для заможних людей. У таких моделях все частіше зустрічається карбон, дорогі матеріали обробки, досконалі амортизатори і гальма, застосовуються тільки кращі і легкі компоненти. Все це, звичайно ж, ви відчуєте при їзді на такому байку, а сам факт володіння ним принесе чимало приємних моментів і захоплених поглядів оточуючих.Про кожному такому велосипеді консультанти Veliki.com.ua розкажуть вам багато, адже тут є про що розповісти. Кожен екземпляр індивідуальний. Безумовно, варто вибирати собі двоколісного друга з даної категорії, якщо ви можете собі дозволити таку покупку.

Рекомендуємо також почитати статтю про правильний вибір велосипедів. У ній розглянуті всі типи велосипедів, як правильно вибрати велосипед за ціною і по зростанню, як не помилитися в якості велосипедів.

З повагою, компанія Великі Груп

Коментарі до статті «Ціни брендових велосипедів»

Ваше фото
факимов
24 25
Че, на приколе от тисчи баксов , ви чеготам , совсем ударились , я за тисчу жигуля возьму, а не лисопед
Ваше фото
иван
14 0
во дурак)))
Ваше фото

Еще стоит почитать:
Большинство новичков и иногда даже опытные велосипедисты не имеют чёткого представления, из каких именно частей состоит их велосипед. В на...
Универсальных велосипедов не бывает. В этой статье мы поможем Вам разобраться в стилях и направлениях катания на велосипеде.
Жизнь современного человека сложно представить без спорта и велосипеда. А последние представлены на просторах магазинов в таком разнообр�...
Для полного ответа на этот вопрос процитируем раздел по подбору рамы из нашей статьи "Как выбрать велосипед"
Сегодня известные гонщики обкатывают новые модели олл-маунтин велосипедов, чтобы уже в следующем сезоне каждый из нас мог порадовать себя покупкой такого красавца. Заглянем в закулисье и узнаем, на чем сегодня катают чемпионы?
"Лисы"-2015. Какие они, и чем нас порадуют?

Одним из самых важных элементов экипировки для зимних приключений является термобелье. При этом не важно, едете ли вы на машине, бежите лыжную гонку или идете пешком по заснеженным тропинкам парка. Важно, чтобы вам было комфортно, а для этого нужно правильно одеться и начать именно с термобелья.

Велосипедов существует великое множество, но горные – самый популярный тип велосипедов в Украине.

Двухподвес – это вершина развития горного велосипеда. Обе работающие подвески предоставят вам гораздо большие возможности, чем с моно-подвесочным велосипедом, имеющим только амортизационную вилку.

Если обратиться к классическому пониманию назначения велосипедов, то горный велосипед – это велосипед для горной местности, а кроссовый – для пересеченной местности. Пересечёнки же полно и на равнинах, поэтому кроссовый велосипед для нее более удачен. Это ваш выбор, если вы любите путешествовать по местным полям, лесам, степям, проселочным дорогам и загородным трассам не лучшего качества. Полную статью, как выбрать велосипед по стилю катания, по росту и по цене – читайте здесь.
Новичок с первого взгляда на два велосипеда не сможет отличить один от другого. "Вот этот такокй навороченный, наверно стоит дороже, чем этот простой." А на самом деле все оказывается в точности до наоборот. В чем подвох? Полную статью, как выбрать велосипед по стилю катания, по росту и по цене – читайте здесь.
Как и одежда, велосипед должен подходить к размерам нашего тела, чтобы быть удобным, комфортным и безопасным. Чтобы правильно купить велоси...
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00