Велосипеды Marin

Велосипеды Marin родом из Калифорнии, создаются и испытываются в месте, которое часто называют «родиной горных велосипедов». Велосипед Марин – это изюминка украинского рынка, и сразу виден на фоне остальных из-за своего неповторимого стиля, дизайна, изысканных рам и подвесок. Компания Marin Bikes создана в 1986 г. и управляется настоящим фанатом велосипедов, что, безусловно, сказывается в каждой детали. Марин принес в вело-мир множество достойных технических новаций, и продолжает оставаться на гребне технологий. Ассортимент включает в себя широкий ряд двухподвесных велосипедов-внедорожников, а также классические хардтейлы, городские, жеснские, детские и другие.

Отобрано 38 товаров из 2211
1
Цена, грн
Рост велосипедиста, см
Тип амортизации
Ход вилки
Диаметр колеса
Материал рамы
Бренд
Бренд
Marin
38 товаров
12
Велосипед Marin Nicasio+
Качественный гравийный велосипед. Взял его чисто для скоростного катания за городом и по шоссе. По шоссе, кстати, накат держит достаточно долго. По сборке и качеству байк качественный. Тормоза дисковая механика, сплав хром-молибден у рамы, втулка кассетная, каретка санрейсовская. Одним словом качество соответствует.
Велосипед Marin Four Corners 28"
Придбав велосипед в 2022 році за 1100 євро. Станом на зараз проїхав 8500 км. Включаючи два виїзди в Італію на 700 км та Норвегію на 1400 км. Велосипед вартий більших грошей. За весь час тільки 1 прокол і той біля дому. Також обмотка руля розвалилась десь на 8000 км від постійних дощів. Все. Сідло гівняне, було замінене на Брукс Б17. Все працює, ніяких поломок, гальма відмінно ( ніяких проблем з налаштуванням), колодки ще рідні стоять. За весь час перебирались втулки 3 рази, налаштовувався перемикач передній і задній 2 рази, рульова і каретка супер, також центрувались 2 рази колеса але вісімки були в межах 2-3 мм., Перебирались педалі - після змазки досі стоять рідні. Єдиний недолік - вага. Але від великої стальної рами я не очікував легкості. Один із плюсів - всі компоненти відносно дешеві. Все замінюється вдома на колінах, доступно і просто. Обслуговування елементарне ( достатньо купити декілька ключів ). Фарба тримається також відмінено, ніяких сколів не виявлено. Велосипед їде стабільно, як вкопаний і по асфальті і по лісі і по камінцях, дуже зручна посадка та кермо. Запасу міцності вистачає на великого дядька з повною загрузкою. Трансмісія хоча і шосейна, але я використовую весь діапазон....велостпед переїздив через Альпи, ніяких проблем. Також в велосипед можна вкладати гроші, і брати більш дорожчі компоненти ...адже рама практично вічна, все решту рано чи пізно вийде з ладу. Хороша якість зварних швів. З мінусів - рама під колеса з ексцентриками, вілсет доведеться пошукати. Але це скоріше не недолік а особливість. Якщо шукаєте надійний туристичний велосипед - це саме воно. Аналогів немає. Все решту або дороге або прайд. Змінювати його не планую впринципі, Мартін лишиться в моїй великій велосипедній колекції на завжди. Оцінка 10+
Велосипед Marin Bolinas Ridge 1 29"
Велосипед Marin Bolinas Ridge 1 29"ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Добрий день, дивлячись про які тренування ми розмовляємо. Marin Bolinas Ridge 1 - це початковий рівень гірського велосипеду, він дозволить тренуватися у помірному режимі, підходить для прогулянок по різній місцевості, але для профессійних тренувань такого велосипеда буде недостатньо
Велосипед Marin Wildcat Trail 1 27.5"
Втулки на насыпных подшипниках или на промышленных.
Велосипед Marin Bobcat Trail 3 29"
Велосипед Marin Bobcat Trail 3 29"ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Трансмісія велосипеда має 16 швидкостей. Їх складають 2 зірки системи шатунів та 8 зірок касети SunRace. Перемикають швидкості комплектуючі туристичного класу Shimano Altus.
💰 Товаров в наличии38
💲 Ценаот 17986 грн
💎 Скидкадо 15%
🔥 От брендовMarin
✅ Для когоДля женщин, Для взрослых, Унисекс и др.
✅ Тип амортизацииХардтейл, Двухподвес, Без амортизации
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 CБ-ВС 10-15:00