Самокати, скейти та ролики SFR

Самокати, скейти та ролики SFR відрізняються яскравим дизайном та надійною конструкцією. Компанія СПФ випускає високоякісні спортивні снаряди та аксесуари більше 25 років, можна вибрати ролики для професіоналів та любителів. М'який вкладиш надійно утримує гомілковостоп, передбачена ортопедична устілка. Завдяки розсувній системі довжину можна збільшити на 4 розміри. Завдяки попарному розташуванню поліуретанових коліс ролики будуть стійкішими, що дозволить дитині швидко освоїти самостійне катання. Представлені також дорослі моделі різних розмірів для фітнесу або легких прогулянок.

17 товарів
Ролики SFR Stomper Boys
Гарні ролики. Тихо їдуть плиткою, нерівностями.
Регулюється розмір.
Рекомендую.
Ролики SFR Camden II
Ролики чудові, дитина в захопленні. Виготовлені якісно та відповідають вартості. Доставка була швидка.
Ролики SFR Camden
Ролики SFR CamdenВолодимир
Купив дружині для катання, точніше навчатись кататися. Говорить нічого. Легкі та зручні.
Ролики SFR RX-XT
Ролики SFR RX-XTВікторія
Фотографії повністю відповідають, катаємося місяць по черзі з дочкою, я ще вчусь)) Нічого не відвалилося, все чудово. Рекомендую, не пошкодуєте
Ролики SFR RX-XT Adjustable
Ролики виготовлені з міцних матеріалів, ніде нічого не бовтається, нога фіксується добре, колеса не гримлять. Донька в захваті, прокаталася все літо і осінь і все в робочому стані.
Відібрано 17 товарів з 1157
1
Бренд
Бренд
SFR
💰 Товарів у розділі17
💲 Цінавід 630 грн
🔥 Від брендівSFR
Самокати, скейти та ролики SFR будуть доставлені в місті: Харкові, Одесі, Києві, Дніпрі, Івано-Франківську, Рівне, Тернополі, Черкасах, Херсоні, Чернігові, Ужгороді, Миколаєві, Львові, Житомирі, Луцьку, Чернівцях, Хмельницькому, Запоріжжя і в інших містах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00