Ми працюємо. Робіть замовлення, а питання пишіть нам у Телеграмм. Усім нам перемоги!

Вудки

Вудки — це основне знаряддя для риболовлі. Це одне з перших знарядь здобичі їжі з давніх часів, яке розвивається і покращується до сьогоднішнього часу. На даний момент існує багато різноманітних вудок, які відрізняються за видом риболовлі, за сезонністю (зимові або літні), за матеріалом виготовлення, розмірами, для різноманітних видів риби, тощо. Найбільш поширеним видом вудок є вид — телескопічних вудок, які складаються у невеликий чохол. Це спрощує транспортування и зберігання риболовного обладнання. Часи, коли риболовля була способом добути їжу вже минули, зараз набирає популярність спортивна риболовля, де жива риба відпускається назад до водойми.

607 товаров
Спиннинг Select Ritmix 842-L-S
Отличный спиннинг за свои деньги. Вклейка прекрасно анимирует. Кидает за горизонт. Килушку из воды поднимает тоже норм.
2 грамма не работает вообще, 3 еле еле. 4 отлично и прекрасно - рабочий вес. 18 грамм тоже можно кинуть, но уже страшно. 10 -12 грамм работает еще норм. Надпись нанесена пьяным китайцем криво, но за такие деньги реально норм спиннинг. Это мой четвертый и я доволен.
Отображено 607 товарів
0
Ціна, грн.
Довжина, см
Тест хв, г
Тест макс, г
Клас вудилищ
Кількість секцій
Особливості

Часті питання про Вудки

Вудки - ТОП 5 покупок

Вудки - ТОП 5 крутих

Чому ми найкращі?

  • ✔ 16 років продаємо все для спорту
  • ✔ Самі займаємося спортом все життя
  • ✔ 36674 товара і 3000 власних відеооглядів
  • Найкращі умови розстрочки
  • ✔ 96% покупців поставили нам 5 і 4
Вудки ми доставимо в місті: Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Луцьку, Кропивницького, Миколаєві, Вінниці, Львові, Житомирі, Рівне, Чернігові, Івано-Франківську, Ужгороді, Черкасах, Чернівцях, Сумах, Тернополі і у всіх інших населених пунктах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 Cб-Нд 10-15:00