Льодянки

Льодянки – це обов'язковий атрибут зимових забав. Вони дозволяють швидко, з комфортом, а головне - безпечно для одягу кататися на гірках. Вони розраховані на одну людину, а окремі моделі снігосерферів дозволяють покататися удвох. Виготовляються з міцного пластику, який не втрачає своїх властивостей під впливом низьких температур або перепадів. З боків є ручки, щоб міцно триматися під час швидкісних спусків. В наявності доступні як звичайні моделі, так і для малюків зі спеціальним сідлом і ременями безпеки.

3 товари
Снегосерфер Hamax Free Surfer
Мой сын сразу же обратил внимание на эти ледянки, из-за яркого вида модели. Помимо яркого и привлекательного дизайна, снегосерфер оказался удивительно практичным и прочным. Катаемся на нем практически каждый день, при этом никаких признаков "усталости" или намеков на скорую поломку не наблюдается. Нравится, что можно кататься вдвоем.
Відображено 3 товари
0
Бренд
💰 Товарів у розділі3
💲 Цінавід 2310 грн
🔥 Від брендівHamax
Льодянки будуть доставлені в місті: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Хмельницькому, Миколаєві, Луцьку, Чернівцях, Івано-Франківську, Кропивницького, Черкасах, Вінниці, Полтаві, Сумах, Чернігові, Ужгороді, Тернополі, Рівне і всюди в Україні, де є служби доставки .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00