Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Як вибрати BMX, а також стрітовий, дертовий і триальний велосипед

У цьому розділі розглянемо екстремальні велосипеди, з допомогою яких можна здійснювати приголомшливі трюки на міських перешкодах, земляних гірках і навіть... на уламках будівельних конструкцій. Повну статтю, Як вибрати велосипед за стилем катання, за зростом і за ціною – читайте тут.

Street, Dirt (Стріт, Дёрт)

Екстрмальні велосипеди для міських умов (Street), а також для трюків на земляних гірках (Dirt). Ці моделі розраховані на молодь, яка віддає перевагу адреналіну при пересуванні по місту, виконуючи різні трюки. Тут не важлива швидкість, не важливо куди і навіщо ти їдеш по місту. Головне - наскільки красиво ти їдеш і як складні твої трюки на бордюрах, лавочках, клумбах і парапетах. Кожна поїздка унікальна, тому що безмежна фантазія, яка підказує, які ще нові штуки можна "замутити" на маршруті. Це стріт.

Велосипеди для дёрта зовні дуже схожі на стрітові, тому що теж є трюковими. Спеціально створені земляні гірки дозволяють здійснювати неймовірні піруети з велосипедом в повітрі. Подивіться відео за запитом "трюки дерт" - і все зрозумієте. Ці велосипеди мають дуже міцну раму з особливою геометрією (як правило з хром-молібденової сталі), і міцними комплектуючими. Рами тут завжди маленького розміру (для кращої керованості), а їздять на таких велосипедах зазвичай стоячи. Плюсів і мінусів у них немає, тому що ці велосипеди не можна порівнювати з іншими класами.

BMX-велосипеди (бі ем ікс)

Спеціальні трюкові велосипеди маленького розміру з колесами 20 дюймів, однією передачею і часто без гальм. ВМХ - це, можливо, найбільш видовищний, що можна робити на велосипеді. Захоплюючі трюки, катання задом, підстрибування на одному колесі, віртуозні повітряні трюки на рівній поверхні і на спеціальних спорудах - все це ВМХ. Він збирає величезні натовпи глядачів. Такі маленькі велосипеди легко управляються і можуть витримати дуже грубе поводження. Як і стрітові велосипеди, ми не маємо права порівнювати ВМХ з іншими класами.

Велосипеди для тріалу

Особливий тип велосипедів, які призначені зовсім не для їзди. Застосовуючи неймовірну спритність і рівновагу, на тріальних велосипедах роблять трюки на складних перешкодах. Уламки залізобетонних плит, стопки з піддонів, котушки від промислового кабелю, бочки, камені-валуни - все це відмінна "траса" для тріалістів. Тріальні велосипеди мають невеликі колеса (діаметр 20-24 "), дуже широкі обода і дуже потужні гальма, що витримують великі навантаження. На таких велосипедах в основному не їздять, а стрибають і стоять. Але як стоять! Краса цього спорту в тому, що можна створити чудове видовище на невеликій площі. Продажем тріальних байків займаються спеціалізовані магазини, тому що це особливий клас велосипедів.

Рекомендуємо також почитати статтю про правильний вибір велосипедів. У ній розглянуті всіІн типи велосипедів, як правильно вибрати велосипед за ціною і за зростом, як не помилитися в якості велосипедів.

Асфальт Асфальт і рівний грунт Вибоїстий грунт, спуски Де завгодно

Коментарі до статті «Як вибрати BMX, а також стрітовий, дертовий і триальний велосипед»

Ваше фото
Кен
8 4
Я так и не понял, если честно, из этой статьи как выбрать велосипед бэмэиксовский. Так общую инфу прочитал, а нюансов по выбору и нет, как таковых. В заголовке же написали, а в статье по минимуму выдали. Ну хоть узнал различие между стритовскими и дёртовскими байками. Хоть на этом спасибо.
Ваше фото
сасат
3 0
Головне не hi-ten начинка
Ваше фото
Тема
2 3
Единственную разницу, которую я раньше различал среди стритовых и дёртовых байках, это разница в протекторах покрышек и всё. По характеристикам то особо и по спецификации отличий нет. Ну пару грамм полезной инфы всё-таки я из статьи взял на этот счёт.
Ваше фото
Максим
6 5
Отличная статья, мне понравилось. Коротко и все четко по существу. Хорошо подмечено про трюки на лавочках и парапетах, раньше сам так же ганял пока не продал велик.
Ваше фото
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00